2733
2734
شغل چی؟؟

مهندس کامپیوتر

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم شهری؟ حرم کجارو میگی؟

مشهد

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
خوب اونی که ده تومن میگیره به اندازه ی خودش تو رفاه هست واسه همین دلش از پولداری بقیه اونقدر نمیگیره ...

ببخشیدا ولی هرکی هم داره از آسمون بهش نرسیده من با عده اندکی که دست خودشون نبوده کاری ندارم ولی خیلیا بدون اینکه هیچ تلاشی کنن واسه زندگیشون میشینن آه و ناله میکنن میگن ما نداریم. 

شوهر من از صفر شروع کرد انقد درس خوند تا دانشگاه دولتی صنعتی شریف قبول شد بدون هزینه درس خوند طول دانشگاه همزمان هم کار می‌کرد خرج خودشو در بیاره هم کار یاد می‌گرفت از دانشگاه اومد بیرون با حقوق کم شروع کرد نم نم انقد تو کارش پیشرفت کرد از همه جا زنگ میزنن که بیاد براشون کار کنه. آدم میشناسم که انقد گشاده اون موقع که شوهر من جون می‌کند واسه کنکور و کار این هروز تا لنگ ظهر می‌خوابید و میگفت کار نیست

یا خیلیا فقط میرفتن دانشگاه و فقط پاس میکردن بدون اینکه هیچی یاد بگیرن بعد میگفتن ما با فوق لیسانس بیکاریم

به نظر شما نباید بین یه آدم که از جون مایه میذاره واسه آیندش با آدمی که خودشو میزنه به خنگی هیچی یاد نمیگیره یا از راحتی‌ الانش نمیگذره باشه؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728
ببخشیدا ولی هرکی هم داره از آسمون بهش نرسیده من با عده اندکی که دست خودشون نبوده کاری ندارم ولی خیلی ...

مطمینن همه با تلاش و سختی به یک زندگی ایده ال میرسن 

بعدم محیط مجازی جایی برای پز دادن نداده

مشهد

عزیزم ،تو اینستا پیج داری؟ حتما درست کن.

پیج هایی دیدم که درآمد زیادی دارن .من خودم این ماه 400دادم برا ختم حق شناس.شما رو نمیشناختم وگرنه به شما می گفتم برام بخونی.

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
عزیزم ،تو اینستا پیج داری؟ حتما درست کن. پیج هایی دیدم که درآمد زیادی دارن .من خودم این ماه 400دادم ...

من حق شناس۲۰۰تا۲۵۰میگیرم

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2738
بله بعضی شهرهای جنوبی

احتمالا شوهرت شرکتیه و خوزستان هم هستی

دوستان استارتر راست میگه،هزینه زندگی اینجا خیلی گرونه،به حدی بالا که من مریم تهران و اصفهان خرید میکنم به نفعم میشه

کرایه یه آپارتمان 100متری تو شهرستان ،برابری میکنه با بالاشهر  اصفهان

چون از قدیم درآمد اینجا بالا بوده،قیمت ها بالاس اما کیفیت زندگی خیلی پائینه متأسفانه

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
ببخشیدا ولی هرکی هم داره از آسمون بهش نرسیده من با عده اندکی که دست خودشون نبوده کاری ندارم ولی خیلی ...

چه ربطی داره این جوابت اومدی پز مهندسیه شوهرتو میدی کوتاه بیام نیستی.

مگه من گفتم نباید فرق باشه؟

من گفتم مجبور نیستن مردم تو یه سایت عمومی مثه اینجا از درآمدشون حرف بزنن که بعضیا دست خودشون نیست که ندارن دلشون بشکنه از نداربه خودشون از اینکه نمیتونن جگر گوشه شونو تو رفاه بذارن.

من کاری به هیچ زن شوهرداری که فقیره ندارم.ولی حتی وقتی یه نفر مثه این خانوم تو سایت باشه که میگه واسه بچه هاش دلش میسوزه باید آدم مراعات کنه رو بیلبورد نیاره داراییشو.خدارو خوش نمیاد.

در ضمن من با معدل الف مهندس هستم و شوهرم هم با معدل الف ارش مهندسی.

ودلم نمیخواد از شرایط مالیم بگم فقط خواستم بگم مردمو باید مراعات کرد.

خانوم هستم
احتمالا شوهرت شرکتیه و خوزستان هم هستی دوستان استارتر راست میگه،هزینه زندگی اینجا خیلی گرونه،به ...

خداروشکر یکی درک کرد و متوجه شد با این حقوق تو این شرایط کاری نمیتونیم بکنیم

من حق شناس۲۰۰تا۲۵۰میگیرم

وای عزیزم حتما تو اینستا پیج بزن.

به خدا من خودم شرایط نداشتم بخونم ،چند بار شروع کردم اما،از بس اضطراب داشتم نمیتونستم از ته دل بخونم یعنی به خلوص نیتم ایمان نداشتم.ترجیح دادم یکی دیگه برام بخونه.

خیلی ها مثل من هستن.خیلی ها هم اصلا بلد نیستن دعاها رو صحیح بخونن بنابراین به شما نیاز دارن.

حتما  حتما پیج بزن

وای عزیزم حتما تو اینستا پیج بزن. به خدا من خودم شرایط نداشتم بخونم ،چند بار شروع کردم اما،از بس اض ...

نتم ب پیج نمیرسه بخدا وگرنه دوستدارم

وای عزیزم حتما تو اینستا پیج بزن. به خدا من خودم شرایط نداشتم بخونم ،چند بار شروع کردم اما،از بس اض ...

تازه میگم ۲۵۰ میگن زیاد

خداروشکر یکی درک کرد و متوجه شد با این حقوق تو این شرایط کاری نمیتونیم بکنیم

منم شوهرم شرکتیه ،خودمم کارمندم.

درآمدمان مثل شماس

اما خدا شاهده ،3سال اینجا درمان ناباروری کردم ،نشد که نشد چون دکترا اینجا با تجربه وپولدار میشن بعد میرن تهران ساکن میشن،

شش ماه پیش رفتم اصفهان دکتر الان باردارم.

فردا باید برم اصفهان ویزیت بشم .چون باردارم نمیشه با ماشین رفت ،فقط 1700پول بلیط رفت و برگشتمون شده.

اینا میشه هزینه های اجباری زندگی اینجا

بقیه اش که بماند.

انشاالله زندگیت پر روزی باشه عزیزم

2706