2410
2553
عنوان

پریودم رفتم دریا . دوست دارم شنا کنم. مشکلی برام پیش نمیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5058 بازدید | 29 پست

ماهی ها پریودی میشن

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستانی که گفتن برو عب نداره 

درجریان باشین رعایت نکردن همین مسایل پیش پا افتاده خدایی نکرده عفونت و بی نظمی پری و کیست و همه اینا باعث میشه دیر نی نی دار بشیناااا

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2456

مگه باردار نیستی ؟ چجوری پریودی ؟؟؟

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

اگر اواخر پریودته برو

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2714
واقعا؟؟ من امروز عصر رفتم😑

اره دیگه نری چون دهانه رحمت بازه خیلی بده تازانوبروفقط

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤

دهانه رحم توی پریودی بشدت عفونت و‌کثیفی رو مکش می کنه 

ای دریا هم که دیگه تکلیفش روشنه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2706