1421
1389

سلام خانما ـ

مفنامیک اسید هم خوردم در حد لکه بینی هست . به نظرتون برم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر جان ز تن ببینی مشغول کار او شو ... هر قبله ای ک بینی بهتر ز خود پرستی🌸🌸🍁🍁

نه برو

البته من باشم حوصله ندارم ولی بری چیزی نمیشه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

چرا امروز همه تو پریودی میخوان برن (یا رفتن) دریا و استخر؟!!!!!

عزیزمن به فکر بقیه نیستی به فکر عفونت نگرفتن خودت باش

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍
1394

نری خیلی بده اب دریاکثیفه پره میکروبه عفونت میگیری خاله شوهرم یه دفعه رفته بودهمینطوری عفونت گرفته بودبیچاره تادوسال دنبال دوادرمون بود

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
1418
چرا امروز همه تو پریودی میخوان(یا رفتن) شمال و استخر؟!!!!! عزیزمن به فکر بقیه نیستی به فکر عفونت نگ ...

خب برا همین پرسیدم . چون اصلا نمیاد میخواستم بدونم عفونت میگیرم یا نه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ماهی ها پریودی میشن

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

دوستانی که گفتن برو عب نداره 

درجریان باشین رعایت نکردن همین مسایل پیش پا افتاده خدایی نکرده عفونت و بی نظمی پری و کیست و همه اینا باعث میشه دیر نی نی دار بشیناااا

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
نری خیلی بده اب دریاکثیفه پره میکروبه عفونت میگیری خاله شوهرم یه دفعه رفته بودهمینطوری عفونت گرفته ب ...

واقعا؟؟ من امروز عصر رفتم😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40