2410
2553
عنوان

وازلین و پر پشتی مژه

190 بازدید | 11 پست

کسی تا حالا امتحان کرده واقعا وازلین برای پر شدن مژه تاثیر داره؟؟؟

❤💜💕آرزو دارم که عمرم طولانی باشدتا بتوانم تا ابد دوستت داشته باشمزیرا من سالهاست که خواب در کنار تو بودن را می بینم❤💜💕

وازلین از مشتقات نفته عمرا بزنم 

روغن کرچک بزن 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من چتد شب کرچک میزنم ریختم تو جا خط چشمم فعلا تغییری نبوده

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من چتد شب کرچک میزنم ریختم تو جا خط چشمم فعلا تغییری نبوده

منم از روغن کرچک تاثیری ندیدم

❤💜💕آرزو دارم که عمرم طولانی باشدتا بتوانم تا ابد دوستت داشته باشمزیرا من سالهاست که خواب در کنار تو بودن را می بینم❤💜💕
2714
نه نزنیا چون مژه در تماس با چشمت وازلینم ک میگن از مشتقات نفته ممکنه حساسیت ایجاد کنه

چند بار زدم حساسیتی ایجاد نکرد راستش خوندم که درسته از مشتقات نفته ولی ناخالصی هاش گرفته میشه خواستم بدونم واسه رشد مژه تاثیری داره

چند بار زدم حساسیتی ایجاد نکرد راستش خوندم که درسته از مشتقات نفته ولی ناخالصی هاش گرفته میشه خواستم ...

نزن عزیزم ممکن چشمات حساس باشن گل مژه شالازیون بزنه پلکت که چشمو زشت میکنه خوب شدنشم سخت

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹  ❤❤