2733
2739
عنوان

اسکرین شات +بحث من و رفیقم

2842 بازدید | 119 پست

سلام بچه ها من خواننده خاموش بودم امروز تصمیم گرفتم ثبت نام کنم 

اسمایی ک میگم کاملا مستعار هستن یکم درمورد بحث توضیح بدم بعدش اسکرین شاتا رو بزارم

اسم من(سارا) اسم رفیقم (علی)

خوشحال میشم باشین 

دوستان همه نظرا برام قابل احترام فقط لطفا ب همدیگه توهین نکنیم

بابغض لبخند بزن بگذار شیطان سجده کند ب عظمت غروری ک هرگز نشکست..

باشه عزیزم بزار عضویتتم مبارک😚

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رِفیق  

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2731

رفیق یعنی چی ؟ 😐جاست فرند یا دوست پسر یا دوست اجتماعی ؟😐

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2738

من توهین میکنم ازالان گفته باشم☝🏻

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خب منو رفیقم یسال ک باهم رفیقم ینی با هم رل نیستیم بچه ها علی برا من خیلی عزیز باهمم خیلی راحتیم اگه چتا دیدین خیلی راحت بعضی حرفا رو میزنیم ب پای بی ادبیش نزارین واقعا از بودن باهاش خوشحالم 

بابغض لبخند بزن بگذار شیطان سجده کند ب عظمت غروری ک هرگز نشکست..
2706