2726
عنوان

خوشبخت بشن ولی دلم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 133 پست
درس میخونی دیگه  دانشگاه میری  ن همیشه به این فکر میکنم که مهم نیست مثلا فلانی ازدواج کر ...

منم همین فکرا را میکنم اما وقتی میبینم شرایط پیشرفت افتضاحع میترسم به هدف هام نرسم...اینقدر ارزوهای خوشگل دارم هر روز بهش فکر میکنم🙈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممن خواستگار زیاد داشتم ولی هستم خدمتتون اصلا ب اینچیزا نیست یدونه باشه خوب باشه و  بهش برسی این مهمه انشالله برای دخترای مجرد از جمله خودم   و دوستان مجرد اینجا ی ادم خوب بیاد و بهش برسیممممم 

2728
ببین منم طرز فکرم دقیقا مثل شماست اما اتفاقات اطراف و آدم ها باعث تشدید این حس خاستگار لعنتی  م ...

خوب عزیزم اینو از اول بگو

خانوادت باعث یه همچین حسی شدن که الان داری به حرفاشون توجه نکن میدونم خیلی سخته ولی تلاشتو بکن اتفاقا این باعث میشه در اینده ادم بهتری بشی و نسبت به یه دختر همچین رفتاری نداشته باشی الان باید تقریبا 22 سالت باشه دیگه اگر لیسانس داری بشین واسه ارشد بخون یه شهر خوب قبول شو از خانوادت جدا میشی بعدشم هزاران اتفاق ممکنه برات بیوفته

منم همین فکرا را میکنم اما وقتی میبینم شرایط پیشرفت افتضاحع میترسم به هدف هام نرسم...اینقدر ارزوهای ...

نترس عزیزم تو میتونی چرا نتونی یه مدت زحمت بکش تا همه حسرت زندگیتو بخورن نه تو حسرت اونا رو😉

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
من ۱۵سالمه ازدواج کردم اگه تو طایفه ما بودی الان دوتام بچه داشتی بعدم عجله نکن بابا حالا وقت داری

وااااااااااای افرین ک ازدواج  کردی مداللل طلا برای توی قهرمان :)) حالا حتما باید تو این تاپیک مطرح میکردی 

25 من بحثم ازدواج نیس خوشمم نمیاد حرفای فامیل رو مخمه 

من ۲۵ که بودم اصلا برام مهم نبود  ولی بعد فوت مامانم دیگه دوست ندارم مجرد باشم

مگر یک انتطار را چقدر می توان کشید یا رب نظر تو بر نگردد
من ۱۵سالمه ازدواج کردم اگه تو طایفه ما بودی الان دوتام بچه داشتی بعدم عجله نکن بابا حالا وقت داری

اینجاهم تقریبا همینجوریه الان هم سن و سال های من یه بچه را دارن اما من خودم نخواستم ازدواج کنم قبلا خیلی خواستگار داشتم حتی یدونش ده بار اومد و رفت فامیل هم بود اما نمیخواستمش

2706