2726
عنوان

خوشبخت بشن ولی دلم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 133 پست
نمیدونم چرا حسم غمگین شد یه دفعه ای یه جا عروسیه یه جا خواستگاری هر دوتا جا خیلی شلوغه 

کلا دخترا اینطورین چون خیلی احساسی هستیم و نیاز به محبت و توجه داریم منم اینطوری میشم گاهی اوقات ولی حسم و خیلی زود نابود میکنم 

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
برا چی اینقد خودتون و با بقیه مقایسه میکنید؟ هر چند وقت یه بار یه تاپیک اونجوری داریم تو نی نی سایت ...

فکرشا بکن ی طرف عروسی ی طرف خواستگاری

خونه ماهم بین این این دوتا با یکم فاصلع بعد تنها دختر مجرد این کوچه خیابون هم منم دلم میگیره دیگه ...فکرمیکنممن چمع ک هیشکی نمیااد اصلا...تمایلی به ازدواج ندارم زیاد اما لا اقل ی خواستکار تو این دوسال نباید میومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا دخترا اینطورین چون خیلی احساسی هستیم و نیاز به محبت و توجه داریم منم اینطوری میشم گاهی اوقات ولی ...

چطوری من چند وقته یه لبخند رو لبم  نیومده

مگر یک انتطار را چقدر می توان کشید یا رب نظر تو بر نگردد
کلا دخترا اینطورین چون خیلی احساسی هستیم و نیاز به محبت و توجه داریم منم اینطوری میشم گاهی اوقات ولی ...

چجوری نابود میکنی؟

من حالت تهوع میگیرم از حال بدی یه وضعیه ک نگو

2728
فکرشا بکن ی طرف عروسی ی طرف خواستگاری خونه ماهم بین این این دوتا با یکم فاصلع بعد تنها دختر مجرد ای ...

من تنها دختر فامیلم کا ازدواج نکردم نوه اول هسم سمت پدری 

چطوری من چند وقته یه لبخند رو لبم  نیومده

چرا عزیزم 😢چیشده

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
چرا اخه

خوب خیلی  سخته همه دخترای فامیل ازدواج کنن ومن نه 

سخته یکی بیاد صحبت کنه بعد بره دیگه نیاد اونم جلو فامیل و زن بابام احساس پوچی می کنم اخه‌مگه من چیم از بقیه کمتره که ایجوری میشه فکرم خیلی در گیره این موضوع شده که چرا میرن دیگه نمیان 

فکرشا بکن ی طرف عروسی ی طرف خواستگاری خونه ماهم بین این این دوتا با یکم فاصلع بعد تنها دختر مجرد ای ...

هیچیت نیست مگه ارزش تو به خواستگاره بیخیال اون مال قدیم بود دخترا فقط شوهر کردن بلد بودن واسه همین هر دختری که خواستگاراش بیشتر بودن یعنی دختر بهتری بود 

والا ما تو کوچمون یکی 17 سالگی عروسی کنه دلمون براش میسوزه

چجوری نابود میکنی؟ من حالت تهوع میگیرم از حال بدی یه وضعیه ک نگو

درس میخونی دیگه 

دانشگاه میری 

ن همیشه به این فکر میکنم که مهم نیست مثلا فلانی ازدواج کرد من کاری میکنم که حسرت بخوره که ازدواج کرده سعی میکنم تا درس بخونم و رشته خوب دربیام و زندگی مجردی و عالی داشته باشم

بعد که راضی شدم با یه کیس مناسب که عاشق همیم ازدواج کنم 

شاید یکم رویا بافی باشه ولی تو من خیلی تاثیر داره

هیچیت نیست مگه ارزش تو به خواستگاره بیخیال اون مال قدیم بود دخترا فقط شوهر کردن بلد بودن واسه همین ه ...

ببین منم طرز فکرم دقیقا مثل شماست اما اتفاقات اطراف و آدم ها باعث تشدید این حس خاستگار لعنتی  میشن مخصوصا خانواده خودم...با حرفا وـنیش و کنایه ها  مثلا مامانممیگه خدا زده تو سرت یا اینکه هیشکی تورا نمیخواد ک سمتت نمیاد و خیلی حرفا دیگه ...اگه به خودم باشه نمیخوام ازدواج کنم میخام برم خارج از کشور و زندگی خودما اونجور ک دوس دارم بسازم

2706