2733
2734

سلام بچه ها 

شوهرم اصلا نمیزاره تنهایی جایی برم اصلا نمیزاره ازاد باشم این وضعیت خیلی داره اذیتم میکنه بعد پنج سال زندگی مشترک هنوز این اجازه رو ندارم تنها جایی برم از بس تو خونه موندم دیگه کلافه شدم من باید چکار کنم؟؟؟😔😔

یعنی بقول خودش تحصیل کرده ست و اجتماع دیدست ولی اصلا این درک و نداره فک میکنه این دوس داستنه در حالی که من دارم زجر میکشم میترسم سر این رفتاراش از زندگیم خسته شم

مال منم اينجوريه

تازه امروز اومدن پيك سوپر ماركت و كارگر رو هم قدغن كرده ميگه من كه رفتم ايفون رو هم قطع ميكني تا من بيام

تو تنها نيستي🤚🏻

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چرا اولش قبول کردی این مدلی زندگی کنی اینجور اخلاقارو نمیتونی تغییر بدی

قبلا اینجور نبود تو دوران نامزدی خیلی خوب بود فکر اینجاشو نکرده بودم فک نمیکردم تا این حد بخاد گیر بده 

مال منم اينجوريه تازه امروز اومدن پيك سوپر ماركت و كارگر رو هم قدغن كرده ميگه من كه رفتم ايفون رو ه ...

وایخداصبرت بده چطور تحمل میکنی

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
ما و امثال ما باید چکار کنن😔😔

عزيزم من خودم رو عادت دادم چون هيچ جوره راه نمياد ميگه هرجا بخواي خودم ميبرمت

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

خدا بهتون صبر آرامش و تحمل بده

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2706