2726
عنوان

مستاجرها

618 بازدید | 41 پست

سلام 

اول برا همه دعا میکنم صاحب خونه بشن  

بچه ها امروز یکی از دوستام زنگ زده بود بعد چند ماه 

یه حرفی زد که خیلی تعجب کردم،از غروب دارم به حرفش فکر میکنم

من عید رفتم شهرمون، این دوستم اومد خونه مادرم ،چند ساله ازدواج کرده و مستاجره ،آسم شدید داره ، طوری که موقع حرف زدن هم نفس کم میاره

خلاصه عید پرسیدم بهتر نیست فکر خونه خریدن باشی

گفت ای خواهر پول کجا بود،هر چی در میاریم پول اسپری و دارو میدیم

...

بهش گفتم ان شالله میخری ..

امروز گفت خونه خریدیم، گفت دقت کردی بهار هر وقت رو کسی اسم خونه گذاشتی،خونه دار میشه

الان که فکر میکنم میبینم راست میگه واقعا 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

صاحب خونه ٥٠ ميليون به پول پيش اضافه كرده فعلا فكرم درگيره براي منم دعا كن خونه دار بشم

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به منم بگو😑

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706