1373
1363

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

نتیجه رو 12 شب میگن

الان دارن تبلیغات میکنن وسط برنامه های دیگه میان و میرن

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.
ارمیا اول شد

همونی که حرف میزد ادا اصول با کاغذ در میاورد ؟؟؟😂

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
1376

تا دوازده شب نمیگن مسخره ها، احسان امروز شش هفت ساعت شبکه سه رودر اختیار گرفته فقـــــــــط فک بزنه، به نظر من زنه اوله 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤
1288

انگارسال تحويله ازعصربرنامه شروع شده تالحظه اعلام نتايج ني ني سايتياي هميشه درصحنه هم تاساعت ١٢ميليونهاتاپيك ميزنن بعدش ازفرداميرن توهرتاپيكي التماس ميكنن كه بريدگزارش بزنيدتاپيكم پاك بشه بسكه بيخودتاپيك زدن

كاش زمان به عقب برميگشت
1364