2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم ازتون بخداتوکانکس زندگی میکنه بااین هنرش

واقعا؟؟؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2731
وای سر شب یه خانومی گفت پدر شوهرم گوشیشو داد به سعید رای بدم میگه منم به ممد رای دادم هنوز یادم می ...

😂😂😂😂😂😂😂دمش گرم،کاره سعیدم خوب بود ولی این بچه خیلی مظلومو بی زبونه

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤
وای سر شب یه خانومی گفت پدر شوهرم گوشیشو داد به سعید رای بدم میگه منم به ممد رای دادم هنوز یادم می ...

وای خدا 

پسر منم همش میگ مامان به سعید رای بده

براش دادم گناه داشت خیلی دوستش داره

به نظر من فاطمه عبادی حقشه

دقیقااا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

بچه ها هرکی برنده شد بیا اینجا اعلام کنه من خونه نیستم ک ببینم😢

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
بسه دیگه. همشون زحمت کشیدن. اینقدر مردم و پایین در نظر نگیرید که بخواید وادار به رای دادن کنید

گلم من کسیو وادارنکردم یه تاپیکه خفتتون نکردم گوشیاتونو بگیرم که😂😂😂😂شمانده 

دخترم،منو بابایی عاشقتیم❤❤❤
2706