2703
2553

??اصلا درک نمیکنم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

حدود نیم ساعت پیش یه کاربری با اسم خانوم با اطلاعات  اینک ی بچه داره درخواست دوستی داشت منم گفتم شاید کاری داره قبول کردم 

بعد دیدم مرده 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
حدود نیم ساعت پیش یه کاربری با اسم خانوم با اطلاعات  اینک ی بچه داره درخواست دوستی داشت منم گفت ...

اه اه چه وضعه

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2714
سنبل خان

وای 😂😂😂اون باحال بود ولی

حالا اینا که با کاربری خانومم ولی مرد چی میشن😐😒

سال من بهترین سال میشه سالی که زندگی پر از زیبایی است❤️😍🤗
اکثرا هم بی ادب ان. چه تاپیک های به درد نخوری هم میزنن، آدم بالا میاره

هر وقتم جایی میرن نظر میدن کلا پسداس این بچه اس خ نظرات خنگولانه میدن

گرگ همیشه گرگ می زاید گوسفند همیشه گوسفند...تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید گاهی گوسفند

هیزن بی شعورن تجاوزگرن میخان ویژگی شخصی خانومارو بفهمن بی شعورای کثافت

یه نفر یه تاپیک گذاشت و گفت مامان دوستم نمیزاره دوستم بیکینیشو بزنه چند نفر اومدن گفتن بیکینی چیه😨 خب اگه پسری چرا خیط میکنی فکر کن یکم یه نفر نیس بهش بگه آخه آدم عاقلی که خودتو جای دخترا جا زدی نمیگی تونینی سایت همه بالغ هستن

با همه صمیمی نیستم           تو بزار پای غرورم .          من میزارم پای شعورم
2706