2733
2734

اینکه میگین زن باید تحت هر شرایطی برای خودش یه پس انداز جداگونه و مخفی داشته باشه رو من قبول ندارم

اگه مردی پنهان کاره و پول و درامدشو از خونوادش مخفی میکنه اون بحثش درست...اما وقتی مردی باهاتون رو راسته و مخفی کاری نداره خدایی نامردیه شما باهاش مخفی کاری کنی 

من از شوهرم هیچ چیز پنهانی ندارم و راضیم و کلا یه نسخه برای همه صدق نمیکنه پس لطفا اینقد با قاطعیت حرف نزنید(پ.ن خودشون میدونن کیا رو میگم)

من از تو راه برگشتی ندارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره دیگه یه نسخه رو نمیشه برای همه پیچید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من شوهرم گاهی مخفی میکنه چون‌میدونه خرجش میکنم ولی بعدا برا خونمون خرج میکنه و بهم‌میگ...

پنهون‌کاره ینی؟؟؟؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2738
نظر شما محترم نظر دوستان هم محترم هرکس با توجه به تجربه خودش یا دیگران نظر میده

دقیقا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من مخفی میکنم اونم فقط در حد یه هفته بعدش میگم ببین چه شاهکاری کردم پس انداز کردم

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
منم ی پولی ی جایی دارم به شوهرم نگفتم  نمیدونم‌اگه بفهمه چ حالی میشه

تا لایکت نکردم بگو چقده

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

من كاملا موافقم

همسرم كل زندگيش به نام منه خيلي نامرديه پس انداز مخفي كنم

پس انداز دارم تازه خودشم كمكم ميكنه حسابم پر شه

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2706