2737
2739
عنوان

واقعا شیر خشک اینقد بده

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 83 پست
بله مخاطب قرار دادم چون تبادل نظره  دفاع؟ من نه تنها رای ندادم بهشون بلکه نفرت واضحی هم دارم ک ...

من چون درموردموضوع استارتر اطلاعی ندارم نمیتونم نظر بدم ولی حرفشان روهم رد نمیکنم وبه شماهم همین توصیه رومیکنم،که موضوع روکلاردنکنید وشماهم به خاطر خیال راحتتون برین دنبالش وببینیدحقیقته یا نه؟

منم همین کارومیکنم

من چون درموردموضوع استارتر اطلاعی ندارم نمیتونم نظر بدم ولی حرفشان روهم رد نمیکنم وبه شماهم همین توص ...

بحثی نیست 

رد نکنید ولی سعی هم نکنید بدون اطلاع ازش حمایت کنید 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث تراریخته با شیرخشک عفونی خیلی متفاوته  کامنت های قبلیم رو بخونید

تخم مرغ دزد شتر دزد میشه 

وقتی تراریخته ک ب وضوح سرطان زاست چیزی نباشه براشون اونم مهم نیس فقط رشوه و کمیسیون بیشتر میگیرن

تخم مرغ دزد شتر دزد میشه  وقتی تراریخته ک ب وضوح سرطان زاست چیزی نباشه براشون اونم مهم نیس فقط ...

بحث سر سندیت فرضیه اس 

بحث علمی با ضرب المثل جلو نمیره 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
منم نان ميدم البته ٣ شركت نستلي كه خيلي برند معرفي هس 

ببخشید نان 3چجوریه؟

من دخترم یکسال وهشت  ماهشه و بهش نان 2 میدم،وتصمیمم اینه تا  دوسالگی شیرخشک بدم،

شما نان 3میدید،توچندسالگی؟

ببخشید نان 3چجوریه؟ من دخترم یکسال وهشت  ماهشه و بهش نان 2 میدم،وتصمیمم اینه تا  دوسالگی ...

عزيزم نان ١از بدو تولد هس تا ٦ماهگي 

از ٦ماهگي تا يك سال نان ٢

از يه سالگي به بعد بايد نان ٣بدين 

نان ٣بهتره چون چربيش بيشتره و بجه دير تَر گرسنه ميشه 

خدایا شکرت 🙏🏻
2738