2726

همه چی آرومه ،ماهمه خوشحالیم 🤩😍⁦✌️⁩⁦✌️⁩⁦✌️⁩

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

یکم قبلا حساس میشدم  به یکی از همکاراش اما شوهرم با رفتارش و برخوردش مطمئنم کرد 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره . چون خودمم کارمیکنم بهرحال برای تحمل محیط خشک اداری و کاری گاهی شوخی و خنده لازمه . خشک باشه غیرقابل تحمله ‌ .

هم من هم همسرم بهم وفاداریم و هم همکارامون ادمای متعهدی هستن 

2728

والا همه همکاراش و مراجعینش خانم هستند خدا میدونه صبح تا شب سرکار چه خبره بالاخره هرکاری کنه بی جواب نمی مونه 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

من اولاش خیلی حساس بودم و باهم مشکل و جدل داشتیم ولی بعد تصمیم گرفتم برای حفظ زندگیم اعتماد کنم اونم وقتی اعتماد منو دید خوشش اومد و تصمیم گرفت برای خوشحال کردنم صمیمیت سابقشو با مهماندارا کم کنه الان دیگه خداروشکر مشکلی نداریم خودمم چندین باری که باهاش رفتم برخورد خشک و رسمیشو با پرسنل دیدم و خوشم اومد خلاصه که اعتماد خیلی چیز خوبیه مردا از شکاک بازی متنفرن

خدایا ممنونم واسه همه چیز ... خودت مواظب فرشتم باش💛