2737
2734

سلام دوستان کسی تا حالا استفاده کرده؟یکی از دوستانم آورده هر یه بسته اش 20تا داره میگه 180همینه قیمتش؟ 

خدایی که به شدت کافی است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
واسه چی میخوای مصرف کنی ؟همینطوری

من بچه سقط کردم از طرفی خیلی بی حالم و بدنم همش کرخته دوستم میگه خیییلی خوبه خودش یه دوره درمانی استفاده کرده هم میگه پوستش خوب شده هم این که شادابی جسمی روحی به همراه داره و کل سموم بدن و دفع میکنه و خواب و منظم میکنه و بیخوابی و از بین میبره ضد سرطانه خودش میگفت اثراتش کاملا واضع است و سریع جواب میگیری

خدایی که به شدت کافی است 
من بچه سقط کردم از طرفی خیلی بی حالم و بدنم همش کرخته دوستم میگه خیییلی خوبه خودش یه دوره درمانی است ...

من جاریم‌‌ تو‌شرکت بیز بازاریابه و‌محصولات گانودرما میفروشه خیلیییی تعریف میکنه من ک‌‌زیر بار نرفتم‌ استفاده کنم‌ولی اطرافیانم‌گرفتن تا سه ماه ک گفتن خوبه و‌فلانه تحت تاثیر خرف مشاورا گفتن خوبه ولی الان میگن خیلی بده 

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
سلام من دوستم ، خودش اطلاعات داره بهم گفت تاثیر داره ، اما چند ماه باید استفاده شه  تا جواب ب ...

دقیقا میخوام ببینم واقعیه یا دوستم چون خودش میفروشه اینقدر تعریف میکرد

خدایی که به شدت کافی است 
من جاریم‌‌ تو‌شرکت بیز بازاریابه و‌محصولات گانودرما میفروشه خیلیییی تعریف میکنه من ک‌‌زیر بار ن ...

عه دوستان.من میگفت انرژی زیادی به بدن میده از خوابالودگی روزانه ما زنا خانه دار کم میکنه

خدایی که به شدت کافی است 
2706