2733
2734
عنوان

سوزش سینه

4331 بازدید | 9 پست

خانمهایی که دوران بارداری سوزش سینه داشتین میگه بگید از‌کی شروع شد سوزش سینه تون من نوک سینه راستم سوزش داره وقتی به لباسم‌میخوره مخصوصا حالا نمیدونم باردارم یانه بی بی نزدم

من ۶ روز از موعدم گذشته سه روز اول تاخیر سر سینه هام به شدت درد میکرد ولی از روز چهارم سر سینه هام خوب شده ولی کل سینم درد گرفته

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۶ روز از موعدم گذشته سه روز اول تاخیر سر سینه هام به شدت درد میکرد ولی از روز چهارم سر سینه هام خ ...

من خیلی سینه ام سوزش داره خیلی بده چون‌موعده هم فقط لک داشتم دیگه نمیدونم الان این درد سینه از بارداری یا الکی اذیتم‌میکنه

من خیلی سینه ام سوزش داره خیلی بده چون‌موعده هم فقط لک داشتم دیگه نمیدونم الان این درد سینه از باردا ...

انشالله اگر بچه میخوای باردار باشی❤

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2738
واسه بارداری سوزش نیست،وقتی فشار میدی درد میکنه

نمیدونم‌ والا تا حالا تجربه نکردم ولی لباسمم که بهشت میخوره بیشتر سوزش میگیره روی شکم‌که دراز میکشم که دیگه هیچی دیگه