2737
2734

اینا پرسیه.. باید با چرخ خاصی پرس بشه ببر بده بیرون درستش کنن

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
سلام خوبین دوستم.میخواستم درباره بیماری که مادرتون داشتن اطلاعات بگیرم اگر مشکلی نیست برام توضیحپبدی ...

بیماری مادر من از افتادگی پلک شروع شد بعد ضعف عظلانی دکتر قرص مستینون داده بود و گفته بود باید عمل بشی چون مادر من از عمل جراحی میترسید نرفت بعد چند سال به زور بردیم که دکتر جراح میگفت خیلی دیر آوردین اول جراحی میخواستم ببندمش و جراحی نکنم( غده ی تیموس که اندازه ی طبیعیش قد یه نخود هست واسه مادرم بزرگ شده بود و به قلب و ریه ی مادرم ریشه کرده بود) خلاصه جراحیش کرده بود خیلی دکتر ماهری بود خیلی هم دلسوز بود دکتر گفته بود چون دیر آوردین واسه جراحی کل عمرش 7 یا 8 سالی میشه ولی مادرم 2 سال بیشتر هم عمرکرد دیگه بعدش فوت کرد دکتر جراحش میگفت اگه به وقتش آورده بودین الان داروهاشم قطع میکردم ولی دیگه دیر شده بود😔😔😔😔 مادر شما هم میاستین داره؟