2726
صورتتون حتی کوچکتربن رنگم نمیگیره؟ بعدش ببخشید چه  خوبی برا پوست صورت داره

اگه زود بشوری رنگ نمیگیره.حنا رو با اب سرد خمیری میکنم صورتمم با اب سرد میشورم.چون اب گرم باعث میشه رنگدهیش زیاد بشه.چندبار اب میزنم صورتم.

حنا پوستو خیلی نرم و شفاف و سفید میکنه،واسه جای حوش خوبه چون لایه برداره، واسه خود جوش هم خوبه التهابشو کم میکنه، مجددا چون لایه برداره واسه افتاب سوختگی هم خوبه.دیگه اینکه منافضو جم میکنه.من ک خیلی راضیم.ولی بازم میگم ب بعضیا نمیسازه جوش میزنن.مثلا عسل رو همه ازش تعریف میکنن من عسل بزنم صورتم داغون میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حنای بی رنگ ازکجامیگیرین؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
2728
من که چند بار حنا زدم پوستم نارنجی شد رنگ گرفت

واییییی😨😨😨😨چجوری پاکش کردین؟

بی رنگ بایداستفاده کنین

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
اگه زود بشوری رنگ نمیگیره.حنا رو با اب سرد خمیری میکنم صورتمم با اب سرد میشورم.چون اب گرم باعث میشه ...

برای جای جوش خوبه؟صورتم پره ازجای جوش

اره لایه برداره امتحان کن ببین به پوستت سازگاره یا ن

شما حنای بی رنگ استفاده میکنید؟

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
با آب شستم دیدم هنوز نارنجیه بعدش با دستمال کاغذی پاک کردم

من ی بار زردچوبه زدم اینجوری شدم🤣🤣س روز تمام رنگم زرد بود از خوته بیرون نرفتم.توبه کردم دیگه.حنات شاید از اون حنا پررنگا بوده

شما حنای بی رنگ استفاده میکنید؟

ن رنگی استفاده میکنم چون زود میشورمش تاحالا نشده رنگ بگیرم.زود و با اب سرد میشورم.میگن با ماست بزنی اصلا رنگ نمیگیره ولی من چون ماست ب پوستم سازگار نیس،حنا با اب قاطی میکنم

ن حنای معمولی.نمیزارم زیاد بمونه بعدم با اب فراوون میشورمش رنگ نمیگیره.هفته ای،ده روزی یکبار میزنم

عزیزم واسه شفافیت و صافی پوست از چیزی دیگه استفاده نمیکنی من یکی از همع چیز متنفرم اللن نزدیک ی تومن خرج کردم دیروز ولی صورتم بدتر شده 

اگه زود بشوری رنگ نمیگیره.حنا رو با اب سرد خمیری میکنم صورتمم با اب سرد میشورم.چون اب گرم باعث میشه ...

خیلی ممنونم😘

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
2706