1345
1341

من از حنا استفاده میکنم 

بعضی وقتا داخلش اب لیمو تازه میریزم 

بعصی وقتا هم با سدر و کف دریا میزنم 

کلا حنااا عالیههه از وقتی استفاده میکنم همه بهم میگن صورتت سفید شده صاف شده 

کلا خاصیت درمانی داره واسه همه چیز خوبه

برای همیشه،بودن تو بهترین اتفاق خواهد بود :)

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من استفاده میکنم.البته ماست نمیزنم حنا رو با اب قاطی میکنم چون ماست ب پوستم نمیسازه جوش میزنم.ولی حنا خیییلی سازگاری داره با پوستم.اگر جوش داشته باشم نیست و نابود میشه،پوستم روشن و شفاف میشه.ولیییی ب بعضیا هم نمیسازه جوش میزنن مواظب باش

1350
ن حنای معمولی.نمیزارم زیاد بمونه بعدم با اب فراوون میشورمش رنگ نمیگیره.هفته ای،ده روزی یکبار میزنم

صورتتون حتی کوچکتربن رنگم نمیگیره؟ بعدش ببخشید چه  خوبی برا پوست صورت داره

من از حنا استفاده میکنم  بعضی وقتا داخلش اب لیمو تازه میریزم  بعصی وقتا هم با سدر و کف د ...

حنای بی رنگ یامعمولی؟

مرد:ناهارچی داریم؟...زن:ماکارونی مرد:نمیخورم...زن:چطورشنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه دوس داشتی خوردی؟مامانت اینا پرت کردن....مرد:😑
1226
صورتتون حتی کوچکتربن رنگم نمیگیره؟ بعدش ببخشید چه  خوبی برا پوست صورت داره

اگه زود بشوری رنگ نمیگیره.حنا رو با اب سرد خمیری میکنم صورتمم با اب سرد میشورم.چون اب گرم باعث میشه رنگدهیش زیاد بشه.چندبار اب میزنم صورتم.

حنا پوستو خیلی نرم و شفاف و سفید میکنه،واسه جای حوش خوبه چون لایه برداره، واسه خود جوش هم خوبه التهابشو کم میکنه، مجددا چون لایه برداره واسه افتاب سوختگی هم خوبه.دیگه اینکه منافضو جم میکنه.من ک خیلی راضیم.ولی بازم میگم ب بعضیا نمیسازه جوش میزنن.مثلا عسل رو همه ازش تعریف میکنن من عسل بزنم صورتم داغون میشه.

حنای بی رنگ ازکجامیگیرین؟

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
من که چند بار حنا زدم پوستم نارنجی شد رنگ گرفت

واییییی😨😨😨😨چجوری پاکش کردین؟

بی رنگ بایداستفاده کنین

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
1364