2733
2734

همیشه به همسرم گفتم تولدم واسم مهمه و دوس دارم کادو بهم بدی و کیکو اینا. ولی با اینکه گفتم تو این چندسال فقط یه تبریک خالی گفته و بهونه اورده الان دستم خالیه...شهریور تولدشه بنظرتون جشن بگیرم واسش با کادو یا نه؟ یا چون اون این کارو نکرده منم نکنم؟

بنظرم زندگی مشترک این حرفا رو نداره ک اون نکرد منم نکنم😐  اگه تواناییشو داری از همه لحاظ ک بگیر اونم تشویق میشه برا گرفتن تولد و اینکه اگه شما هم بخوای مثه اون بشی زندگیتون سرد میشه زندگی مشترک خوشیش ب همین چیزاس وگرنه خیلی زود عادی میشه..

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره بابا بگیر دنیای زن و شوهری فرق داره تلافی کردن توش جایی نداره.

منم حتی همسرم نگیره براش میگیرم با اینکه دل خوشی ازش ندارم😁مدامم در حال کادو خریدنم براش.پول بیاد دستم میرم براش میخرم.دوستام مسخرم میکنن که اون نمیخره تو چرا میخری.نمیدونم شاید خلم😐ولی خب لذت میبرم

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2738
اره بابا بگیر دنیای زن و شوهری فرق داره تلافی کردن توش جایی نداره. منم حتی همسرم نگیره براش میگیرم ...

خل نیستی همسرتون شاید تو موارد دیگه جبران کنن😊بعدشم زندگی جای لج بازیای بچگونه نیس ک بگی اون نکرد من چرا بکنم؟کار درست رو شما انجام میدی ب حرف دوستات توجه نکن

خل نیستی همسرتون شاید تو موارد دیگه جبران کنن😊بعدشم زندگی جای لج بازیای بچگونه نیس ک بگی اون نکرد م ...

اره واقعا البته دوستای من حرف زیاد میزنن نمیدونم اگه واقعا برخوردشون با همسراشون اینطوره که براشون متاسفم.

چشم عزیزم😘

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
اره واقعا البته دوستای من حرف زیاد میزنن نمیدونم اگه واقعا برخوردشون با همسراشون اینطوره که براشون م ...

منم همیچین دوستایی خیلی دور و اطرافم دارم خوشبخت بمونی عزیزم😘💎