2737
2734

بعد تو خواب هی اخلاقای قبلشو درمیاره منم با خودم میگم خاک تو سرم منکه میدونستم این اینطوریه و یه بار طلاق گرفتم چرا دوباره بهش جواب مثبت دادم

حالا دوباره چطور جدا شم😐

بنظرتون چه معنی میده خوابم😢

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پس خوشحال باش خواب بوده. 

بلا به دور😁

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
من مجردم ... خواب دیدم حامله شدم😑😐😐😑😑

من تو مجردیم همش خواب میدیدم زاییدم هر بارم پسر

هر بارم یکی میخواست بچمو ازم بگیره😐

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بهش حتما فکر می کنی هنوز و ناخودآگاهت هنوز مشغول اون شوهر سابقش هست .یا به محبت نیاز داری.

کارخوبی می کنی بدی هاش و نقص هاش  و دلیل جدا شدنت رو دوباره توی ذهنت تکرار کن

سرت رو گرم کن 

چند سالته؟ برو کلاس خیاطی یا آرایشگری یا آشپزی یا نقاشی یا یه ساز یاد بگیر 

برو باشگاه ورزشی

یا برو سر کار

فقط سرت رو گرم کن

2738
پس خوشحال باش خواب بوده.  بلا به دور😁

واقعنا

اگر بیدار نمبشدم سکته میکردم😂

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
بهش حتما فکر می کنی هنوز و ناخودآگاهت هنوز مشغول اون شوهر سابقش هست .یا به محبت نیاز داری. کارخو ...

۲۱ سالمه

خیاطی و نقاشی روی بوم و سیاه قلم قبلا رفتم

آشپزی‌هم میکنم در حد لالیگا😋

ساز دوست ندارم

باشگاه میرم

قرآن حفظ میکنم

فتوشاپ یاد میگیرم

کلاس رقص میرم

شاغلم

جونم برات بگه وقت آزاد ندارم😑

۲۱ سالمه خیاطی و نقاشی روی بوم و سیاه قلم قبلا رفتم آشپزی‌هم میکنم در حد لالیگا😋 ساز دوست ندارم ...

بورس هم کم کم دارم وارش میشم

ایشالا اخلاقش خوب بشه و دوباره در کنار هم خوشبخت بشید

خدا نکنه این حرفو نزن

2706