2726

لطفاً تعریف کنیدالان تو یه تاپیکی صحبت شد یاد خاطراتم افتادم

من خودم یادمه اخرای زمانی که با همسرم دوست بودم دیگه رد داده بودم هرروز با شوهرم قرار میزاشتم حتی یه بار پدرم یه بریدگی رو دور زد و بعدش ما دور زدیم انقدر ترسیده بودم خیس عرق شده بودم

پدرم خییییلی حساس بود و اگر میفهمید زنده به گورم میکرد😁هنوزم ازم میپرسه پدردختری راستشو بگو قبل ازدواج میشناختیش؟من میگم بابا نهههههه 😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مام زیاد بیرون میرفتیم قبل ازدواجم که همه فهمیده بودن😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2728

عاشق نشدم هنوز که ببینم میتونم کارای خطرناک به خاطرش انجام بدم یانه. 

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
اخه وظیفه فرهاده که برای شیرین  کوه بکنه  نه ما

وای امضات چه باحاله👍🏻😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

شوهرم اومد خونه مجردیم و خدا رو شکر بلاخره منصرفش کنم باهام کاری نداشته باشه 

اونم به شرطی قبول کرد که زود باهاش ازدواج کنم و این شد که از آشنایی تا عروسیم فقط 20 روز بود  

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ما که همه میدونستن😐

کار خطرناک نکردیم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

من خطر زیاد کردم😂😂اما اول اومده بود خواستگاری وبابام قبول نکرده بود ..مطمعن بودم میتونم بابام رو راضی کنم الان سالها میگذره وخاطرات پابرجاست😂😂

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
2706