2737
2734
عنوان

استادان جوجه کباب

354 بازدید | 33 پست

سلام برای جوجه کباب به مرغ چه موادی میزنید که خوشمزه میشه؟ پیاز زعفران آبلیمو نمک و فلفل سیاه میزنم ولی بازم بیمزه ست

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

سس مایونز فلفل دلمه

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ی مقدار ماست برخی سس مایونز میزنن تما من ماست هم میریزم تو مواد و هم میزنم ک ب خورد مواد بره ابلمیو هم کم نمیریزم سرشو میبندی میذاری بمونه بعد درست میکنی و نوش جان میکنی 

یه حبه سیر رنده کن 

سس مایونز یک مقدار بزن 

وایی همسرمو پدرش استاد کباب درست کردن هستن، طعمش عالی میشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

فلفل دلمه ای هم رنده کن یه حبه سیر هم بزن یه کم روغن هم بریز نمیزاره بسوزه وطلایی میشه.بعضیا سس وماست هم میزن من خوشم نمیاد

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

زعفرون.پیاز.فلفل دلمه.زردچوبه.نمک.فلفل سیاه.یه ذره ادویه کاری.یه کوچولو آبلیمو.بااینها مخلوط میکنم چندساعت میذارم تو یخچال بعدش میپزم.عالی میشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
پیاز حتما رنده کن ماست یا سس مایونز هم به موادت اضافه کن اگه شب قبل بذاری تو مواد عالی میشه

من پیاز خرد میکنم رنده نکردم تاحالا چون فک میکردم موقع کباب کردن میسوزه

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

طعمش را بچش قبل از پخت نمک آبلیومو وزعفرون بعد پخت هم میرزم تو قابلمه کره آب میکنم میرزم روش ولیموترش تازه هم میزنم خوب قابلمه را تکون میدم. میزارم 5 دقیقه روی منقل عالی میشه خانواده شوهرم مسابقه بهترین جوجه گزاشتیم از من اول شد جوجم

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2706