2726
عنوان

کیا با خالشون جاری هستن؟

527 بازدید | 32 پست

اگه خاله شما جاریت باشه روابطتون خیلی باحال میشه 🤣🤣🤣🤣

الان با خاله ام کل کل کردم بهش گفتم جاریت میشم اگه شوهر کنی و شوهر آیندت برادر کوچیک داشته باشه کلی خندیدم 

البته خاله ام ۳۷ سالشه مجرده و منم ۱۹ سالمه مجرد 😐😐😐😐😐

شاید زندگی سخت باشه، اما توام همینطوری.

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باخاله که نه اماباخواهرم جاریم خیلی خوش میگذره😍😃

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
عه چه خوب ک ۳۷ سال و مجرده من فکر کردم دیگه بعد ۳۰ ادم افسرده میشه

متاسفانه خیلیا به خالم حرف میزنن تو چرا ازدواج نکردی و فلان یا میگن نکنه مشکلی داری ازدواج نکردی این حرفایی بهش میزنن خاله ام بهشون توجه نمیکنه

شاید زندگی سخت باشه، اما توام همینطوری.
روابطشون چطوره؟  

دوتاشون‌همسن‌هستن‌‌که‌خوبه‌روابطشون

اون‌دوتاخواهراهم‌چننددسال‌باخالشون‌قهربودن😐بعداتقریباآشتی‌کردن‌ولی‌درکل‌دوری‌ودوستی‌پیشه‌کردن😉

2706