2726
عنوان

بچم تو دستگاهه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زردیش چنده؟

متاسفانه بازم ممکنه بره بالا.پسر من اینطوری بود

امه اصلا نگران نباش بعدا به ناراحتی الانت میخندی

تهران هستی؟

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2728
بچه تا هفت روز زردیش میره بالا بعد اون دیگه پایین میاد مگه اینکه کم کاری تیروید داشته باشه . اینو ما ...

۵ روزشه

ی سوال 😢 من خودم توبارداری تیروییدم۴ بود ک مرتب قرص مصرف نکردم.ممکنه بچم کم کاری گرفته باشه؟؟؟؟

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨
عزیزم زردیش چنده؟ متاسفانه بازم ممکنه بره بالا.پسر من اینطوری بود امه اصلا نگران نباش بعدا به نارا ...

ن عزیزم شهرستانم

اصن انقد گریه کردم ک‌نگو

با دستگاه میاد پایین، خودتم ترنجبین بخور، به بچه تند تند شیر بده که بعد دفع کن سریع از بدنش بیاد بیرون

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
۵ روزشه ی سوال 😢 من خودم توبارداری تیروییدم۴ بود ک مرتب قرص مصرف نکردم.ممکنه بچم کم کاری گرفته ...

میگه احتمالش هست ولی کمه احتمالش 

بعد میگه بچه ها همه تا ۷ روزگی زردیشدن بالا میره  جای نگرانی نیست فقط باید تحت نظر باشه

میگه بردیش غربالگری تیرویید؟ 

ممنون ازتون

زردی که چیزی نیست عزیزم منم دستگاه آوردم خونه .چند روز میزاشتم دستگاه

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
ن عزیزم شهرستانم اصن انقد گریه کردم ک‌نگو

عزیزم منم اینجوری بودم بخدا.3 روز تو بیمارستان پدرررم درومد از گریه و بی تابی.ولی انقدر بچه بزرگ کردن سخته و چیزای عجیب غریب پیش میاد الان پیش خودم میگم واقعاا اون موقع گریه نداشت!

چاره اش اینه که 3 روز شیر خودتو بدوشی بریزی بیرون.به اون شیرخشک بدی.اونم یا با سرنگ یا قاشق

زردی از شیر مادر میشه

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
میگه احتمالش هست ولی کمه احتمالش  بعد میگه بچه ها همه تا ۷ روزگی زردیشدن بالا میره  جای ن ...

بردمش غربالگری ولی جوابشو نگرفتم

سلام منم پسرم تو دستگاهه تو خونه.الان میخواستم تاپیک بزنم بپرسم چی خوبه براش سه روزگی بالا رفت دستگاه اوردیم خوب شد الان ۱۰ روزشه دوباره رفته بالا دیشب دستگاه اوردیم خواهشا اگه کسی میدونه یه سری اطلاع بهمون بده بااجازه صاحب تاپیک

2706