2733
2734
عنوان

بنظرتون اشتباه کردم؟؟؟🤔

534 بازدید | 68 پست

سلام!!!

دیروز صبح شوهرم گفت ظهر قرمه سبزی درست کن منم گفتم اگ شد باشه!!!منم با دوتا بچه کوچیک یکسال نیمه و سه ماهه وقت نکردم ظهر ماکارونی درست کردم وقتی اومد خونه پرسید چی درست کردی گفتم ماکا برای اولین بار تو زندگیمون یدفه گف اوه من نمیخورم و دوست ندارم گفتم قرمه سبزی بپز و ....منم گفتم وقت نکردم کلفتت ک نیستم هم بچه هاتو نگه دارم هم غذا بپزم برات همین هم ک پختم لطف کردم بهت اونم گفت میرم میگم مامانم درس کنه وقتی داشت میرفت گفتم ب مامانت بگو بهت شیر هم بده بچه ننه اونم رفت پ بعد یک رب اومد گفتم چیشد خوردی؟گفت روم نشد بگم بعد رفت لباسشو عوض کنه منم سفره انداختم ب دخترم غذاشو دادم خودمم خوردم بقیشو گذاشتم یخچال بهش نگفتم بیا ناهار بخور...بعد دیشب عروسی دوستش بود ک من با خانومش خیلی صمیمی ام!شوهرم گف تو نیا بعد زنگ زد ب دوست دیگش ک بگه بدون خانومامون بریم من داغ کردم بلند داد زدم منم میام از طرف خودت حرف نزن😁اونم ک گوشی قطع کرد اومد با پاش اروم زد ب رونم گف چرا داد زدی گفتم چون حرف اضاف میزنی از دیروزم باهاش قهرم😫😫😫🤦🏼‍♀️😫کارم بچگونه بود بنظرتون؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه اصلا  ولی کاش ناهار صداش میزدی گناه داشت

خیلی بهم برخورد بخاطر بچه ها وقت نمیکنم با خیال راحت یه خرید برم یا یکم استراحت کنم اونوقت اومده طلبکار میگه چرا فلان چیز نپختی!!!☹️

اره که بچگونه بود دلش هوسه قرمه کرده بود فقطم گفته بود دوس ندارم ماکارونی تو بهش پریدی که کلفتت که نیستم میتونستی فقط بگی انشاالله فردا چون وقت نکردم 😑

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

آره 

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم

پختن قرمه سبزی که راحتتر از ماکارونیه😐😐😐😐😐

در کل رفتارت اصلا خوب نیست😕

مگر تا کجا گرسنه ایم؟ 😔 هنگام اذان مغرب جلوی یکی از هیات های عزاداری مستقر در میدان فاطمی صفی بی سابقه و بسیار طولانی برای دریافت غذای مجانی بود که انسان راشگفت زده می کرد. هر شب چنین است. تعداد افراد ایستاده در صف را نشمردم، اما به جد می توانم بگویم که بیش از هزار نفر بودند. آنها نه تنها متکدی و کارتن خواب و مسکین به نظر نمی رسیدند، بلکه مردان و زنانی شیک و آراسته با لباس های تمیز و بعضاً با دماغ های عمل کرده و هیکل هایی ساخته و پرداخته به نیروی دمبل و هالتر و رژیم غذایی و عمل های معجزه گر جسمانی و صورتهای آرایش کرده و خلاصه با ظاهری تأثیرگذار متناسب با #فرهنگ ظاهر پرور موجود بودند و صفی چند صد متری عجیبی تشکیل داده بودند. براستی این صف با آن اعضای منتظرِ مصممِ خستگی ناپذیر مرا شگفت زده نمود، به گونه ای که نمی توانستم باور کنم که مردم در صف ایستاده انسانهایی گرسنه و نیازمندند که شب در خانه بی شام اند. یاد خاطرات چرچیل افتادم که وقتی از او پرسیدند: چگونه [جنوب] ایران را بدون مقاومت اشغال کردی، گفت: از تجربیات آشپز احمد شاه قاجار استفاده کردیم که به ما گفت: اگر مردم ایران را به صرف غذا دعوت کنید، نمی پرسند صاحب خانه ای که غذا می دهد، کیست. اگر به آنها وعده‌ ی غذا بدهید، طالب چیزی دیگر نیستند. وقتی می خواستیم وارد ایران بشویم، به بی بی سی دستور دادیم هر روز در رادیو اعلام کند متفقین می خواهند برای شما کیسه های آرد بیاورند. وقتی ما وارد ایران می شدیم، مردم همه در صف بودند برای گرفتن آرد! نتیجه اینکه این مردم اگر به مال مفت برسند، سیر هم که باشند، باز هم می خورند، یا می برند.

اره عزیزم ناراحت نشی ها قبل از بچه باید به شوهرت برسی حالا قورمه رو میریختی تو زودپز وقتی که برای ماکارونی گذاشتی برای درست کردن برنج میزاشتی خب اونم شاید هوس کرده میدونم بچه سخته اما خب قبول کن لجبازی کردی میشد بهتر باهاش حرف زد 🤗

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
2706