2703
2553
عنوان

اپکیشن 7030درامد زایی اسان

224 بازدید | 23 پست

سامانه «هفتاد سی» کاربران را در ۷۰ درصد سود بازار بزرگ محصولات اعتباری از جمله و بسته های اینترنت و قبض و… شریک می کند.

شما روی خرید کسانی که از طریق شما با سایت و اپ ۷۰۳۰ آشنا شده اند، سود مشخص خواهید داشت.

از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.

https://7030.ir/r/zargool79 

شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام: zargool79

والا انقد میگن پولش حرومه  ادم احساس حرومخوری میکنه   وگرنه من تو آسرو عضو شده بودم  هر ماه ۶۰ تومن 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
باید چیکار کرد؟ عضو گیری میکنید تا درآمد داشته باشید؟ 

اره اول باید خودت عضو شی الان مثلا دانلود ک کردی اون شناسه منوzargool79 بزن بعد وارد ک شدی خودت شناسه بساز بده به کسی دیگه اون میتونه با شناسه تو ثپت نام کنه اینجوری

والا انقد میگن پولش حرومه  ادم احساس حرومخوری میکنه   وگرنه من تو آسرو عضو شده بودم  ...

نه اصلا پولش حرم نیست شما برو سرچ کن میبینی اصلا چیزی نیست ک حروم باشه

به جای اینکه بخوان هدیه ملیاردی بدن به یه نفر رو همه این پولو تقسیم میکنن

2714
عزیزم جدی درآمد داری یا الکی میگید😢

عزیزم اگه باور نمیکنی شما یه سرچ کن درموردش میبینی چقدر معتبره اصلا به فرض من الکی بگم شما بقیه تبادل نظرا رو سرچ کن بخون بقیه چقدر درامدشون زیاد تر از منه 

عزیزم اگه باور نمیکنی شما یه سرچ کن درموردش میبینی چقدر معتبره اصلا به فرض من الکی بگم شما بقیه تباد ...

نه اینکه ماهی ۱۰۰خورده ایی درامد دارید ؟؟والا من یه اپلیکشن زدم ۴۰تا تک تومنی درآمد داشتم😐

اً

[QUOTE=101985184]نه اینکه ماهی ۱۰۰خورده ایی درامد دارید ؟؟والا من یه اپلیکشن زدم ۴۰تا تک تومنی درآمد 

والا نمیدونم میخوای اپیکیشن و لود کن میخوای هم نکن من محبورت نمیکنم عزیزم 

تو که داشتی میلیونی درمیاوردی.حالا چرا با ۷۰۳۰کار میکنی؟

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
چی داشتم؟؟

۱۵۰دلار درمیاوردی دیگه 

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
2706