2733
2734
عنوان

خانمای باردار ...بیاین😙

158 بازدید | 24 پست

شما کی حرکت جنینو حس کردین؟؟من جفتم قدامیه..ینی کی حس میکنم؟؟؟

اولین باری که حس میگنه ادم چجوریه و کجاست دقیقا؟؟؟

و به پوست فشارمیاره ؟؟

مثل نبض 

حركت ماهي

تركيدن حباب

منم قدامي بود از ١٥هفته

ولي اينحوري نيست ك هر روز باشه بعضي وقتا شديدتره

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم من هفته پنجمم يه سوال ازت دارم من از ديروز ترشحاتم صورتى شده گاهي هم يه رگه مابين قرمز و قهوه اي تو ترشحاتم ميبينم دل درد هم ندارم فقط يه ناف درد معمولى ميخواستم بدونم طبيعيه ؟؟

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
عزيزم من هفته پنجمم يه سوال ازت دارم من از ديروز ترشحاتم صورتى شده گاهي هم يه رگه مابين قرمز و قهوه ...

خیلی مراقب باش گلم... ترشح صورتی خوب نیست

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 
2738
عزيزم من هفته پنجمم يه سوال ازت دارم من از ديروز ترشحاتم صورتى شده گاهي هم يه رگه مابين قرمز و قهوه ...

حتما برو دکتر شاید بهت شیاف بده

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
من با اینکه سن بارداری کمه ولی به محض تپش قلبش متوجه شدم و حرکتم گاهی گلاب به روت مثل حرکت روده هاست ...

اخه  خیلی زوده جنین شما اندازه ی نخود هم نیست اینجا... 

خیلی ها لایق محبت هاتون نیستن... مراقب باشید.. 

منم هفته پنجم اینجوری شدم و اخرش ترشحاتم قهوه ای شد رفتم دکتر و شیاف و امپول میزدم تو هم برو دکتر سر سری نگیر

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
2706