2733
2734
عنوان

پیش دبستانی خوب

163 بازدید | 15 پست

یک پیش دبستانی  خوب توی مشهد معرفی میکنم ابوطالب 30 زیر نظر آموزش و پرورش هست به اسم شکوفه های منتظرخیلی قوی و خوب کار میکنه با وجود مذهبی بودن اما برای بچه های آموزش های مفید و شادی داره به جای اینکه بچه ها را با موسیقی و رقص شاد کنه کلا آموزش هایی که دارن به روز و شاد هست 

مثلا چ آموزشایی؟

سلام 

با وجود اینکه قرآنی هست بازی های مونته سوری و مسی پلی داره که خیلی به آموزش های آنها را شاد میکنه 

بازی‌هایی دارن که در تقویت هوش کودکان تاثیر داره تقویت هوش حرکتی که بکار گیری دو نیمکره مغز را داره  کلاس ژیمناستیک  آنها زیر نظر هیات ژیمناستیک خراسان هست 

البته تست ورودی و مصاحبه برای ثبت نام دارن هرکس قبول بشه ثبت نام میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منطقه ابوطالب خوب نیست تقریبا متوسط رو به پایین حساب میشه

آموزش و موسیقی و رقص هم ایراد نداره که بعنوان امتیاز منفی گفتی

و تبلیغ کردنت برای این پیش دبستانی که یا مال خودته یا براشون تبلیغ کردی اصلا خوب نبود و بیشتر دفع میکنه تا جذب

😆😆😆😆😆😆
2731
سلام  با وجود اینکه قرآنی هست بازی های مونته سوری و مسی پلی داره که خیلی به آموزش های آنها را ...

چ خوب کاش اینجور مدارس تو سطح کشور زیاد شن و همه بتونن استفاده کنن

بقیه مراکز که عمدتا فقط حافظه پر کنن و مهارت و بازی تو آموزشاشون جایی نداره

مثلا چ آموزشایی؟

سلام 

با وجود اینکه قرآنی هست بازی های مونته سوری و مسی پلی داره که خیلی به آموزش های آنها را شاد میکنه 

بازی‌هایی دارن که در تقویت هوش کودکان تاثیر داره تقویت هوش حرکتی که بکار گیری دو نیمکره مغز را داره  کلاس ژیمناستیک  آنها زیر نظر هیات ژیمناستیک خراسان هست 

البته تست ورودی و مصاحبه برای ثبت نام دارن هرکس قبول بشه ثبت نام میکنن 

شماره آنجا را می‌گذارم هرکس خواست میتونه از نزدیک ببینه 05137243044

چ خوب کاش اینجور مدارس تو سطح کشور زیاد شن و همه بتونن استفاده کنن بقیه مراکز که عمدتا فقط حافظه پر ...

پرسنل مهربانی هم داره واقعا هم تمیزه با وجود اینکه بالاشهر هم نیست اما کلاس کاری خوبی دارن 

2738
الان اکثر مهدها و مراکز آموزشی مسی پلی و ورزش و سفالگری و خلاقیت و و و و و رو دارن

آره دارن اما نوع کارکرد متفاوت هست بعضی ها فقط یک کاری انجام میدن بدون هدف فقط برای اینکه جنبه تبلیغاتی داشته باشه مثلا همه ژیمناستیک دارن امابچه های  همه مهد ها در مسابقات نمیتونن مدال طلا بیارن  حتی نمیدونن فایده کاری که میکنن چی هست اما اینجا مدیرش حتی بازی هایی که بچه ها انجام میدن را میگه چه تاثیری داره. 

آره دارن اما نوع کارکرد متفاوت هست بعضی ها فقط یک کاری انجام میدن بدون هدف فقط برای اینکه جنبه تبلیغ ...

والا مراکزی که من دیدم تمام اهداف مشخصه بچه ها همه رتبه های استانی و کشوری کارگاهها اغلب برای کوچکترها مادرو کودک 

بحث من اینه اگه تبلیغ میکنی قشنگ تبلیغ کن جذب بشن نه که بقیه رو ببری زیر سوال

😆😆😆😆😆😆
منطقه ابوطالب خوب نیست تقریبا متوسط رو به پایین حساب میشه آموزش و موسیقی و رقص هم ایراد نداره که بع ...

آره منطقه راکه خودم هم  گفتم بالاشهر نیست  اما خیلی قوی کار میکنن و خانواده های بافرهنگ فقط آنجا هستن چون فهم و درک و فرهنگ مخصوص یک طبقه خاص نیست بر ای همین هم گلچین میکنن

من نظرم را برای افرادی گفتم که مثل خودم پول دادن به موسیقی و رقص را کار بیخودی میدونن و دوست دارن بچه های آنها مثل پسر من راحت در مدرسه امام رضا قبول بشه 

افرادی که مثل شما رقص و موسیقی براشون ارزش هست که منطقی نیست حتی این قبیل پیامها را بخونن و برای آنهاضد تبلیغ هست و اصلا آنجا غیر مذهبی ها را هم ثبت نام نمیکنن 

آره منطقه راکه خودم هم  گفتم بالاشهر نیست  اما خیلی قوی کار میکنن و خانواده های بافرهنگ فق ...

خدا شفات بده که اینجوری جبهه میگیری

دین زده نکن حداقل ملتو اگه دعوت بلد نیستی

😆😆😆😆😆😆

اینطوری که شما گفتین یا باید روانشناسی چیزی باشید که اینقد دقیق توضیح دادین یا اینکه از پرسنل اون مرکز باشین

ولی ایکاشک همه مراکز و مدرسه هامون میشد اینطوری باشن ضمنا نه آهنگ و رقص برای بچه ها بده و ضرر داره نه محیط قرآنی باعث عقب موندگی میشه هر چند هر دوی اینا به تنهایی  اصلا خوب نیستن من به تجربه بهم ثابت شده بچه ها رو باید با مهر و محبت خدا آشنا کرد چون بعد ها دچار سردرگمی میشن و همینطور کنار درسشون از موسیقی شاد استفاده کرد من حتی زمانی که بچه ها مشغول انجام تکلیفشون میشدن براشون آهنگ میزاشتم این کار باعث میشد هیچ کدوم احساسخستگی نکن بلکه با دقت و علاقه کاراشونو انجام میدادن

زندگی را باید زندگی کرد .........
والا مراکزی که من دیدم تمام اهداف مشخصه بچه ها همه رتبه های استانی و کشوری کارگاهها اغلب برای کوچکتر ...

الان من کی را زیر سؤال بردم بزرگوار از جایی که پسرم بوده خوشم آمده برای افرادی مثل خودم گفتم که اگر  دوست دار ن برن آنجا 

در حقیقت شما افراد منطقه ابوطالب را زیر سؤال بردید که ضعیف هستن و به ساکنین آن منطقه بی احترامی کردی 

اگر منظور شما از ضعیف بی پول بوده که پول دارها فهمیده تر نیستن همه جا آدم فهمیده هست فقط باید فهمیده باشی تا بتوانی افراد فهمیده اطراف خودت را ببینی 

اگر منظورتان از ضعیف این هست که افراد منطقه ابوطالب بی‌فرهنگ هستن که دیگه من در صلاح نمیدونم پاسخ شما را بدم چون ارزش آدم ها به منطقه زندگی آنها نیست 

خدا شفات بده که اینجوری جبهه میگیری دین زده نکن حداقل ملتو اگه دعوت بلد نیستی

کاشک تو مدارسمون پیش از هر چیز یادمون میدادن به عقاید هم احترام بزاریم چیزی که اینقد اسلام روش تاکید داره

زندگی را باید زندگی کرد .........
2706