2726

به نظرم رژیم های که میگن فلان چیز روبخور ونخور اشتباه چون ادم حریص میشه ممکنه یه مدت رعایت کنی اما بعدش ول میکنی من میگم خودمون روبشناسیم ببینیم وضعیت خوردنمون چه جوریه درستش کنیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه که خیلی کم کرده باشم احساس سبکی میکنم نون وبرنج روکم میخورم ولی میوه وسبزیجات زیاد وعده های غذایی ...

منم زیادغذانمیخورم پیاده روی هم تادلت بخوادروزانه دارم ولی نمیدونم چراچاقم

ترو خدا راهنماییم کن دارم میمیرم از قصه

غصه نداره گلم ببین من بعد زایمانم شدم 106 ازبس بستنی و فست فود شیرینی شکلات تنقلات خوردم دیگه شده بودم مسخره خاص و عام یه شب برادرشوهرم 60سالشه اومد خونمون ازحرفاش فهمیدم دختراش پشت سرم گفتن چاق و اینا اون روز عزمم رو جرم کردم تصمیم گرفتم لاغر شم بچم 8 ماهش بود شیرم خشک شد ولی رژیممو ادامه دادم تا حالا که 75 کیلوام هنوزم دارم لاغر میشم باید 60 بشم قدمم 168 هست 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2728

فقط کرفس یا بشقاب رو نصب کن هرچیز میخوری داخلش وارد کن و بیشتر از کالری مجازی نخور ببخش گلم پریودم نمیتونم توضیح بدم حالم خوب نیست برو تاپیک بامداد خمار رو بخون سرچ کن کاهش وزن با بامداد خمار نی نی سایت اونجا کامل توضیح داده درمورد کالری شماری

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
شماهم میتونی گلم من تازه خیلی کم اراده بودم فک نکنم از من بدتر باشی

من دوتابچه دارم درس میخونم تادلتم بخوادمهمون داری میکنم ازبی اراده یکم اونورترخسته که میشم ولش میکنم

2706