2726
عنوان

خانومایی که شاغلن

108 بازدید | 11 پست

اونایی که شاغلن چند سال پیش رفتن سرکار؟با پارتی وارد شدن؟شغلشون چیه؟

چرا الان دیگه کار نیست و نیرو نمیگیره جایی

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

سال ۸۷ استخدام شدم..رادیولوژی خوندم..داییم پزشک رادیولوژیسته..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سال ۸۷ استخدام شدم..رادیولوژی خوندم..داییم پزشک رادیولوژیسته..

ببخشید میپرسم حقوق رادیولوژی بالاست؟اخه دختر خاله همسرم رادیولوژی خونده ‌یهو زندگیش از این رو به این رو شده

من شهرهای دیگه رو نمیدونم ولی تهران واقعا کار هست بیشتر مردم دنبال کار نکردن و پول دراوردنن وگرنه جایی که کار زیاد باشه (واقعا کار بخوان بکنن نه اینکه لم بدن و هر از گاهی یه فعالیتی داشته باشن) نمیرن!!!!! اینو به چشم خودم دارم میبینم! 

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
من شهرهای دیگه رو نمیدونم ولی تهران واقعا کار هست بیشتر مردم دنبال کار نکردن و پول دراوردنن وگرنه جا ...

من خودم تهرانم شدید به کار نیاز دارم اما شوهرم هرجایی نمیذاره مثلا شرکت خصوصی نمیذاره منشی اینام که هیچی خوب من چه جور کار پیدا کنم

ببخشید میپرسم حقوق رادیولوژی بالاست؟اخه دختر خاله همسرم رادیولوژی خونده ‌یهو زندگیش از این رو به این ...

عزیزم بستگی به شیفتا داره واینکه کجا کارکنی..من ماهی ۱۳۲ساعت کارمیکنم..هفته ای ۲روز آف دارم..۴میلیون میگیرم..بعضی همکازام اضافه کارزیاددارن تا ۱۰تومنم میگیرن..بعضیا کلینیکهای خصوصی پورسانت میگیرن..هرشیفتشون ۳۰۰ درمیاد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم بستگی به شیفتا داره واینکه کجا کارکنی..من ماهی ۱۳۲ساعت کارمیکنم..هفته ای ۲روز آف دارم..۴میلیون ...

چه عالی موفق باشید