2726
عنوان

تازه فهمیدم اکثر کسایی که بچه دار میشن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 219 پست
من بچه اولمه كاري نكردم براي جنسيتش چون برام فرقي نداشت  اما حالا ك پسر شده همه فك ميكنن دكتر ...

من سر پسر دومم که سونو رفتم گفت پسره گریه کردم خواهرم بهم می گفت الکی گریه نکن گریه خوشحالیه داری از ذوق می میریی  

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
درمورد پسرم هم خیلی نوشته خیلی

واي خدا مغزم سوت ميكشه بعضي كامنتا رو ميخونم

تبعيض جنيسيت ك اين نيست فقطططط پسر دوست داشته باشي همين ك بعضيا دختر دخترم ميكنن در همون حد زشته

جفتشون نعمت خدان و هيچ فرقي نداره

ولي اينجا دختر دوست داشتن افتخار و پسر دوست داشتن جرمه 

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست منم چقدم مطمئن بود هی میگفت آدم باید تلاششو بکنه بچه اول پسر باشه خیلی خوبه و.... بعد که دختر ...

وای نفرت دارم  ازینجور آدم ها  

دوست منم  وقتی مجرد بود  و من متاهل بودم مگفت  مجردی  خوبه  بعد ک متاهل  شد  میگه  متاهلی  خوبه 

فقط حیدر امیرالمومنین است

عزیزم فکرکنم خدا باید بخاد فلان کارو کنی یا بهمان بعید میدونم موثر باشه.من اصلا تو اقدام نبودم کاندوم پاره شد حامله شدم.فقط چون اینجاهوا سرد بود ب طرز وحشتناکی فلفل و زنجفیل استفاده میکردم همین.بچمم پسره.ولی من معتقدم خدا باید بخواد

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2728
من واسه تعیین جنسیت خیلی چیزا شنیدم ولی به نظرم این کارا الکیه فقط دست کاری تو کارای خداست.. به یکی ...

نه عزیزم دستکاری تو کار خدا نیست هییییچ اتفاقی غیر از اراده خدا نمیافته 

شما فقط داری حرکت میکنی و خدا برکت بهت میده داری تلاش میکنی برای به دست اوردن چیزی این بچه هم مثل خیلی از آرزوهای دیگه میمونه که انسان براش تلاش میکنه و اگر خدا خواست انجام میشه اگر نخواست نمیشه 

همینivfرو میگن صد در صد تعیین جنسیتش قطعیه اما من از خیلیا شنیدم که باivfاشتباه در اومده یعنی خدا نخواسته 

پس برای به دست آوردن چیزی که میخواهین تلاش کنید 

الحمدالله رب العالمین 
من سر پسر دومم که سونو رفتم گفت پسره گریه کردم خواهرم بهم می گفت الکی گریه نکن گریه خوشحالیه داری از ...

بخدا براي منم فرقي نداره نميدونم چرا بعضيا اينجورين😕

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
قشنگ معلومه پسر دوست داری😁ولی تو فامیل ما به جز یکی دوتا پسر بقیه پشت کردن به خانواده هاشون. ترسناک ...

دوست دارم خیلی ،،،،ولی خیلی دختر هم دوست دارم آبان ای یو ای می کنم واسه دختر

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
وای نفرت دارم  ازینجور آدم ها   دوست منم  وقتی مجرد بود  و من متاهل بودم مگفت & ...

آره همینجورین

هرکاری خودش می‌کنه میشه خوب 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
هم پسر خوبه هم دختر  اما اینکه آدم بخواد به زور خودش جنسیت تعیین کنه من دوست ندارم

عزیزم زورکی نیس که

این روش ها درصد خطا دارن 

خدا بخواد با ۴ درصد خطا در مقابل ۹۶ درصد موفقیت اون جنسیتی که میخوای نمیشه 

حرف شما مثل اینه که ivf نکنی و به زور از خدا بچه نخوای

خدا بخواد بچه میده یا نمیده ..جنسیت میشه اون چیزی که میخوای یا نمیشه ولی

تفاوتش اینه که بعضی ها باید تو یه مسیرهایی سختی بکشن اذیت بشن امتحان بشن ..یا شاید روزی یه سری آدم دست اون مادرها و پدرهایی که بچه دار نمی شن یا یه جنسیت های ر  میخوان

از دکتر بگیر تا داروخانه و حتی تاکسی که اون نفر رو میرسونه به مطب و ..‌

من بچه اولم دختر هست 

دومی پسر 

من ورزش می کنم کلی ویتامین خوردم ول وومن فارماتون و.... و پنج روز از پری گذشته بود اقدام کردم 

پری من پنج روزه است 

قبل اقدام هم من هم شوهرم کاپوچینو.خوردیم 

که تو این تا پیک که لینکش و گذاشتم نوشته زن نباید بخوره   5

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

فقط باید خیرو صلاحو بخوای برا یکی صلاحش پسر داشتنه یکی دختر داشتن مهم اینه که همه چیو بسپری ب خدا 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
آره من بیچاره نه پدر دارم نه برادر خواهرامم خیلی کنن دردسر واسه مامانم درست نکنن گفتم یه پسر بیارم ک ...

اینجوری نگو چون اگه پسردار شدی همین ذهنیتا باعث میشه پسرتو بیشتر دوست داشته باشی و بین دختر و پسرت فرق بذاری.چرا نمیری زیر نظر دکتر؟ تو سایت هرکی یه چیزی میگه

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
واي خدا مغزم سوت ميكشه بعضي كامنتا رو ميخونم تبعيض جنيسيت ك اين نيست فقطططط پسر دوست داشته باشي همي ...

وای دقیقا

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2706