2726
عنوان

تازه فهمیدم اکثر کسایی که بچه دار میشن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 219 پست

من بچه اولمه كاري نكردم براي جنسيتش چون برام فرقي نداشت 

اما حالا ك پسر شده همه فك ميكنن دكتر رفتم و الكي ميگم😶

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
دوست منم چقدم مطمئن بود هی میگفت آدم باید تلاششو بکنه بچه اول پسر باشه خیلی خوبه و.... بعد که دختر ...

من هیچوقت خانومشو سرزنش نکردم و واقعا شاهد بودم چقدر به خودشون سختی دادن اما خوب تا خدا نخواد برگی از درخت نمی افته

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای پسر و نخوندم عزیزم. من هم پسر دارم هم دختر عاشق جفتشونم هیچ فرقی برام ندارن.هر کدوم شیرینی خ ...

خدا واست نگهدارشون

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

والا من هيچكاري نكردم تازه شوهرم همش درحاله سردي خوردنه بچم پسر شد جالبه كه يكي از فاميلامون بم گفت مطمعنم كاري كردي كه پسر بشه،واقعا تعجب داره خوب بچه يا پسر ميشه يا دختر ديگه

2728
من دختر دارم پسر میخوام

عزیزم سونو واژینال که تعیین جنسیتنیست که

شوند واژینال میکنن نزدیک دوره تخمک گزاری دکتر رشد تخمک ها رو میبینه..میگه فلان روز آزاد میشن 

پسر بخوای همون روز باید رابطه داشته باشی...دختر قبل و بعد آزاد شدن تخمک ها... البته این همش احتمال با خطای بالاستا.

تعیین جنسیت اما قضیه متفاوت هه..برا تعیین جنسیت باید راهی دو رفت که کسایی که ای وی اف میکنن میرن..فقط بعد تشکیل نطفه .. یه متخصص جنین شناسی یا علم ژنتیک فک‌کنم..بررسی میکنه  و نطفه  هایی رو آماده میکنه که کروموزوم جنسی شون xy برای پسر و xx برا دختر هستن بر اساس خواسته پدر و مادر

درصد خطای این روش ۴ درصده و درصد موفقیت ۹۶ درصد

سونا واژینال و تغذیه و.... تعیین جنسیت نیس 

روش از با درصد خطای بالا برا دختر دار شدن   پسر دار شدن

ولی تو علم بهش نمیگن تعیین جنسیت

علائم آپاندیسه عزیزم

ممنونم 🙏

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
عزیزم ،،،شوهرم و برادرم خیلی به مامانشون می رسن خیلی با خواهراشون خوبن کلا مرد پشت خانواده است البته ...

آره من بیچاره نه پدر دارم نه برادر خواهرامم خیلی کنن دردسر واسه مامانم درست نکنن گفتم یه پسر بیارم که نشد

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
عزیزم ،،،شوهرم و برادرم خیلی به مامانشون می رسن خیلی با خواهراشون خوبن کلا مرد پشت خانواده است البته ...

هم پسر خوبه هم دختر 

اما اینکه آدم بخواد به زور خودش جنسیت تعیین کنه من دوست ندارم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
عزیزم سونو واژینال که تعیین جنسیتنیست که شوند واژینال میکنن نزدیک دوره تخمک گزاری دکتر رشد تخمک ها ...

ممنون عزیزم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
چی میگی قاطی داری ها میگم بعضی ها یه کارایی میکنن که پسر دار شن بعد بپرسی نمی گن حسودی میکنین که بگم ...

به جهنم که نداری😂😂

تا وقتیم که دوست دارم میمونم

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
لبنیات نخور   قبل از رابطه به سورنگ بدون سوزن به واژن آب و جوش شیرین تزریق کن    رابط ...

عزیزم تزریق جوش شیرین ضرر نداره؟من تزریق عسل هم اینجا خوندم، ضرری نمیرسونن به بدن؟البته من واسه م فرقی نداره جنسیت بچه چی باشه، فقط خدا بهمون بده.منتها وقتی درمورد این تزریقا میخونم کنجکاو میشم ببینم چجوریه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
من هیچوقت خانومشو سرزنش نکردم و واقعا شاهد بودم چقدر به خودشون سختی دادن اما خوب تا خدا نخواد برگی ا ...

آره دقیقا

اینا هم خودشون مطمئن شدن کار خداست این چیزا 

به زور ما ها نیس

گلم مث اینکه تاریخامون تقریبا یکیه

من ده تیر اخرین پریودم بوده شما چی؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

قشنگ معلومه پسر دوست داری😁ولی تو فامیل ما به جز یکی دوتا پسر بقیه پشت کردن به خانواده هاشون. ترسناکترین قسمت پسردار شدن اینه که یه روز عروس دار میشی عروست میاد تاپیک میزنه فحشت میده😂😂😂

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2706