2733
2739
عنوان

تازه فهمیدم اکثر کسایی که بچه دار میشن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 219 پست

من واسه تعیین جنسیت خیلی چیزا شنیدم ولی به نظرم این کارا الکیه فقط دست کاری تو کارای خداست.. به یکی بخواد دختر میده به یکی دیگه هم پسر.. توروخدا از این تفکراتِ قدیمی بیایید بیرون و از خدا بخوایید هرچی میده سالم بده...راضی باشید به رضای خودش و شاکرش باشید

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️

خواهر من پزشکه میگه غیر از ای وی اف همه روش های دیگه برای تعیین جنسیت شانسیه و فقط احتمال رو بالا میبره اگه این قدر برات مهمه برو ای وی اف من پسره روز تخمک گذاری اقدام نداشتم ولی گرمیجات زیاد میخوریم هم من هم شوهرم

دردم از یارست و درمان نیز هم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها من احساس میکنم حامله م 🤢🤢 سمت راست و پهلوی رلستم خیلی درد میکنه . تهوع دارم . خدانکنه حامله ...

علایم آپاندیسه

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
حال شما خوب نیست  اومدی از همه طلب داری بعدا نوشتی چرا اینقد حسودین؟ خب بگو دقیقا چی داری که ...

چی میگی قاطی داری ها میگم بعضی ها یه کارایی میکنن که پسر دار شن بعد بپرسی نمی گن حسودی میکنین که بگم بعد تو برگشتی میگی به چی تو حسودی میکنیم برو بیرون از تاپیکم لطفا حوصلتو ندارم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
2731

من واسه دختر حتما ای یو آی می کنم خدا کنه درست دربیاد

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
نه خودش گفته بود واسه پسر می رم 

خب  حتما خواستشو گفته این ک  صرفا بره سنو واژینال واس پسر کلااا غلط و ربط نداره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
خواهر من پزشکه میگه غیر از ای وی اف همه روش های دیگه برای تعیین جنسیت شانسیه و فقط احتمال رو بالا می ...

سلام به خانم دکتر برسون

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738
علایم آپاندیسه

دقیقا قسمت تخمدان راست و زیر شکممه . یکمم سمت راستم ورم کرده 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
عزیزم غیر از تخمک گذاری اقدام باشه که اصلا بچه ای به وجود نمیاد 

پس چرا من ۲۲ سیکلم  حامله شدم ولی تخمک گزاریم ۱۴ و۱۵و ۱۶ سیکلم بود

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
درمورد پسرم هم خیلی نوشته خیلی

من برای پسر و نخوندم عزیزم. من هم پسر دارم هم دختر عاشق جفتشونم هیچ فرقی برام ندارن.هر کدوم شیرینی خاص خودشونو دارن🌸❤

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
چیکار مثلا؟؟

من سیکلم ۲۷ روزه هس و ۱۶ نزدیکی داشتم و خیلی سدیم و پتاسیم خوردم شوهرمم کلا خیلی موز و خرما میخوره قبلش یکم جوش شیرین زیر زبونم گذاشتم و جوش شیرین تزریق کردم به شوهرم زعفرون دادم

تیکر تولد پسرمه
دقیقا قسمت تخمدان راست و زیر شکممه . یکمم سمت راستم ورم کرده 

علائم آپاندیسه عزیزم

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
دقیقا تا این فرهنگا جا بیفته ....... نمی‌دونم پسر چه گلی به سر این ملت زده

عزیزم ،،،شوهرم و برادرم خیلی به مامانشون می رسن خیلی با خواهراشون خوبن کلا مرد پشت خانواده است البته تو خانواده ای که دور و بر من هست 

2706