2703
2553
عنوان

تازه فهمیدم اکثر کسایی که بچه دار میشن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 219 پست

من واقعا كار خاصي نكردم . چون برنامه اي واسه بارداريم نداشتم. ولي واسه لاغري و ارامبخش هرروز در فنجون زنجبيل دم ميكرديم با شوهرم ميخورديم. ولي خب ازم ميپرسن كاري كردي واسه پسر ميكم نه . چون واقعا نميدونم تاثير اونا بوده يا ن

لبنیات نخور   قبل از رابطه به سورنگ بدون سوزن به واژن آب و جوش شیرین تزریق کن    رابط ...

بله کردم ولی نشد بعد فهمیدم تخمک هام باید بزرگ میبود که مال من نبود

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی غیراز تخمک گزاری اقدام  باشه بچه صد در صد دختره؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2456
من کارایی کردم که بچم پسربشه و الانم باردارم و پسره نمیدونم از اون کاراس که کردم یا یه چیز دیگه

چیکار مثلا؟؟

یکی از دوستای شوهرم چهار ماه رژیم بارداری پسر رو از ریز تا درشت رعایت کردن ،روز تخمک گذاری و سونوی سیزده پریودی و پوزیشن رابطه و ....همه رو رعایت کردن و بچشون دختر شد...

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘
باید فولیکول هات نزدیک بیست باشه و روز تخمک گذاری اقدام کنی

نه با سونو معمولی هم این مشخصه 

عزیزم ربطی به واژینال بودن نداره

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

نه عزیزم فقط احتمال پسر دار شدن کمتر میشه نه اینکه اصلا نشه

2714

بزن نت  جدول چینی رو بخون  اونجا نوشته چه موقع دختره   چه موقع پسر

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
یکی از دوستای شوهرم چهار ماه رژیم بارداری پسر رو از ریز تا درشت رعایت کردن ،روز تخمک گذاری و سونوی س ...

دوست منم

چقدم مطمئن بود هی میگفت آدم باید تلاششو بکنه بچه اول پسر باشه خیلی خوبه و.... بعد که دختر شد الان میگه دختر خیلی خوبه و....

دوست منم چقدم مطمئن بود هی میگفت آدم باید تلاششو بکنه بچه اول پسر باشه خیلی خوبه و.... بعد که دختر ...

بعضیا باید مغزشونو اب بکشن 

بچه اول پسر باشه چه اتفاقی میوفته مگه

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
بعضیا باید مغزشونو اب بکشن  بچه اول پسر باشه چه اتفاقی میوفته مگه

هرچی من بهش میگفتم بابا ول کن رژیم اصلا قطعی نیس و خیلی مطمئن می‌گفت نه دکتره کارش حرف نداره و... بعدشم دختر شد دهنشو بست دیگه

بعد الان من باردارم هی میگه حس میکنم بچتون پسره ووو. گفتم والا ما برامون فرقی نداره نه کاری کردم نه دکتری رفتم 

2706