2726

واسه تعیین جنسیت دکتر رفتن چند نفر از فامیلمون رو می شناسم که بچه اول و دوم رو رفتن دکتر ولی بهشون میگی میگن نه هیچ کاری نکردیم ولی یکی توی مطب دیده بود ،حالا یه تاپیک خوندم راجع به بچه پسرش بود بعد یکی گفته بود کار خاصی کردی بچه پسر شده گفته بود نه بعد تاپیکای قبلش رو خوندم دیدم سونو واژینال رفته بود واسه پسر خب حالا که مجازیه مگه چیه بگین تا چند نفر یاد بگیرن چرا اینقدر حسودین ،لطفا نیاین بگین دختر فلانه و پسر بهمانه

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

تو خودت دختر میخوای یا پسر؟؟؟

من خیلی کارا کردم ک پسر شه و اون ماه باردار نشدم   وقتی ک دیگه بیخیالش شدم باردار شدم  الان نمیدونم دختر میشه یا پسر

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو خودت دختر میخوای یا پسر؟؟؟ من خیلی کارا کردم ک پسر شه و اون ماه باردار نشدم   وقتی ک دیگه ب ...

من دختر دارم پسر میخوام

سونو واژینال چ ربطی بپسر داره؟؟؟ منم رفتمولی بچم دختره

باید فولیکول هات نزدیک بیست باشه و روز تخمک گذاری اقدام کنی

والله منم رفتم ivf از ۱۵نفری که میخواستیم ivf شیم تو یه روز ۱۲نفر تعیین جنسیت بودن.من شاخ درآوردم.همشون دو سه تا جنس یه جور داشتن.البته خانوما ۱۰_۱۵درصد نقش دارن تو تعیین جنسیت.بقیه ش به آقایون مربوطه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

بچه ها من احساس میکنم حامله م 🤢🤢 سمت راست و پهلوی رلستم خیلی درد میکنه . تهوع دارم . خدانکنه حامله باشم 😟

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
من دختر دارم پسر میخوام

لبنیات نخور   قبل از رابطه به سورنگ بدون سوزن به واژن آب و جوش شیرین تزریق کن    رابطه عمیق داشته باشین و سعی کنین منی به عمق واژن بریزه   چیزای گرمی زیاد بخور   

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

من دکتر نرفتم .ولی یه دختر داشتم دلم میخواست یه پسر هم داشته باشم شنیده بودم اگه روز تخمک گذاری رابطه داشته باشم شانس پسر دار شدن بیشتر میشه.منم روز تخمک گذاری اقدام کردم خدا خواست بچه دومم پسر شد

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)
2706