2737
2734

یک هفتس بعداز خوردن ناهار دلم شدیداا ضعف میره در حد خیلی زیاااد که حتما باید شیرینی بخورم.هنوز علایم پریود ندارم اصن خبر از پریودم نیست همش ضعف دارم.فشارم خوبه ولی نفس تنگی میگیرم.من رژیم شروع کرده بودم ولی نمیدونم ی هفته ایه اصن چه مرگم شده؟همش شیرینی میخورم.علایم بارداری هست ضعف ؟

اره ممکنه باردار باشی

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باردار بودم نمیدونستم بعد تو باشگاه عین چی ورزش میکردم میومدم اشتها ب غذا نداشتم یا مثلا نفسم هی تنگ میشد اعصابمو خورد میکرد 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2738

من ۶ ساله اینجوری‌ام عزیزم بعده خوردن غذا محااااله دلم یه چیزه شیرین نخواد.،یه قاشق کوچیک عسل فقط میتونم بخورم😋✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾
😂دلم یکم وا شد 

من چون گیاه‌خوارم اصلا نگران نیستم.،طفلک بدنم گناه داره فقط عسل میتونم بخورم🤢اونم کم✌🏾

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾