2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبلن یه چیز میخواستم بخرم صدبار دودوتا چاهارتا میکردم. از وقتی این اخلاقمو گذاشتم کنار و راحت خرج کردم اوضاع مالیمم بهتر شد. البته مثل تراکتورم کار میکنما ولی قبلن برکت نداشت

2738

من در مورد خودم میگم . قانون جذب واسم ده سال بعد اثر میکنه . ده سال پیش عاشق این بودم که ماشین برونم ولی این تقریبا محال بود تو جو خانوادگی ما .و حالا بعد ده سال من به آرزوم رسیدم . حس میکنم واسه جذب یه خواسته ای باید کل افکار اون خونه یکی باشه . ارتعاس منفی که اولیای گرامی بنده دارن حالا حالاها به جذب هام نمیرسونن منو ‌. خودمم شدم جزوی ازینا 

هیچ  
قانون جذب هست نمیگم نیست ولی دیگه منطق خودش رو داره  هر چرت و پرتی که اونا میگن رو باور نکنید& ...

اره صحبت شما درسته ولی با سپاس گذاری از خدا ممکنه پول بدست بیاد مثلا یهو یه فامیل یا دوست بهت سرمیزنه ویه کادوی خوب بهت میده یا مثلا توی بانک یا قرعه کشی برنده میشی دختر خاله ی من mvmتوی بانک واسش دراومد با قانون جذب موجودی حسابش هم ۱۰تومن بود که واسه وام ازدواج باز کرده بود.در واقع این قانون میخواد بگه نسبت به خدا خوشبین و امیدوار باشین.

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

چند تا عکس از چیزای مادی یا عکس اسکناس از اینترنت بگیر و پرینت کن بچسبون رو دیوار اتاقت یا یه فولدر تو گوشیت درست کن جوری که جلو چشت باشه

تمام افکارت نسبت به این که پول بده،  فقط یکم باشه، پول مایع بدبختیه، پول اون قدرا هم مهم نیست.... 

این جور افکار و بریز دور و به پول با دید خوب نگاه کن و تصورش کن و ازش لذت ببر. 

در اخر از خدا بخاه از راه درست بهت پول برسونه 

تو بخاه و کم کم شرایط پیش میاد

ولی واقعا باید بخای و مثبت باشب

She is everything I ever wanted.... 
2706