2733
2734
عنوان

خانومای وارد به غذای کودک و الرژی به شیر

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 40 پست
به پروتین حساسیت داره محصولات گاوی بهش نده پسر منم اینجور بود یازده ماهش بود بهتر شد و الان تموم شده ...

الان سه سالشه خدا کنه زود خوب بشه. وقتی دست بچه ها بستنی میبینی من واقعن میسوزم

کیدی لاکت و سیتریزن بعصی وقتا پیدرولاکس که هر روز 

كيدي لاكت يه چيزي مثل پدي لاكته؟پسر من به پدي لاكت الرژي داره،اكثر اين شريت ها توشون مواد نگهدارنده و اسانس هست كه الرژي زاست،پسرم به قطره ا د و اهن هم الرژي داره

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا فهمیدین خوب شده از کجا فهمیدین الرژی داره ؟فرنی که شیر میخواد

دفع خونی داشت  از اول دلدرد بی قراری  اگزما سوختگی شدید پشتش.خس خس و رقلاکس هم داشت.کم کم تست کردم براش غذاهازو.البته هنوزم کامل خوب نیست افزودنی ها و نگهدارنده ها کاکائو توت ها...خیلی چیزا نمیتونه بخوره الان 4 سالشه

شیر نمیخوادبا اب درست کن براش و شکر و اخر کار دو قاشق از شیرخشک خودشو بزن داخلش

کاربر قدیمی ام 😊
كيدي لاكت يه چيزي مثل پدي لاكته؟پسر من به پدي لاكت الرژي داره،اكثر اين شريت ها توشون مواد نگهدارنده ...

پدی لاکت محل کشتش تخم مرغه بین پروبیوتیک ها بایوگا خوبه که گیر نمیاد کپسول یوموگی هم به بعضیا میسازه

کاربر قدیمی ام 😊
2731
الان سه سالشه خدا کنه زود خوب بشه. وقتی دست بچه ها بستنی میبینی من واقعن میسوزم

درکت میکنم عزیزم 😞من خودم ازبس نخوردم کل استخونام درد میکرد چون شیر خودمو میدادم 

زود خوب میشه 😘

كيدي لاكت يه چيزي مثل پدي لاكته؟پسر من به پدي لاكت الرژي داره،اكثر اين شريت ها توشون مواد نگهدارنده ...

چند وقتشه....بعددو سال دکتر پسر من قرص داد بهش البته ازمایشش خوب بود و چونشیرخشک میخورد ندادم سهسالگی که شیرشو قطع کرد و خودش نخورد قرص ها رو شروع کردم

کاربر قدیمی ام 😊
چند وقتشه....بعددو سال دکتر پسر من قرص داد بهش البته ازمایشش خوب بود و چونشیرخشک میخورد ندادم سهسالگ ...

يكسال و نيم،چه قرصي عزيزم؟

ای وای از کجا فهمیدین به اینا الرژی داره. چه اثری روش داشت من پونصد دادم تست دکتر موحدی فقط افزودنی ها رو نشون داد. بعدش بهش ماست دادم که اسهال خونی خونی گرفت الرژی بچه ی شما هم افزودنی و نگهدارنده است

2738
يكسال و نيم،چه قرصي عزيزم؟

ویتامین دی 50000 دوماهی یکی و قرص آهن  و اسید فولیک هفته ای دوتا اهن و یروز در میون اسید فولیک ولی اسید فولیک برای جذب بیشتر و رفع شلی شکمش داده بود البته ابلن نمیخوره یعنی زورم نمیرسه بهش بدم بزرگ شده

کاربر قدیمی ام 😊
ای وای از کجا فهمیدین به اینا الرژی داره. چه اثری روش داشت من پونصد دادم تست دکتر موحدی فقط افزودنی ...

از اسهال و مدفوع خوني و رفلاكس،گاهي اوقات بالا اوردن،افزودنيها و نگهدارنده ها....گلوتن سويا لبنيات ...موز ...خيلي چيزا

ویتامین دی 50000 دوماهی یکی و قرص آهن  و اسید فولیک هفته ای دوتا اهن و یروز در میون اسید فولیک ...

منم الان به زور بهش شيرخشكش رو ميدم،به خاطر ويتامين هاي شيرخشك،وگرنه خودش بيزاره از طعم شيرش😖

منم الان به زور بهش شيرخشكش رو ميدم،به خاطر ويتامين هاي شيرخشك،وگرنه خودش بيزاره از طعم شيرش😖

الهی طفلکم .چیه  مارکی میخوره؟پسر من خیلی دوست داشت ولی دقیقا ی ماه قبل تولد سه سالگیش ی  دفعه خودش نخورد میگفت زشته من نی نی نیستم .تو همون ماه ها چند تا نی نی اضافه شده بود به فامیلمون اونا شیرخشکی بودن

کاربر قدیمی ام 😊
تست دادین یا ازمایش کدوم مطمئنتره الان خوب شده ؟

هم ازمايش خون،هم تست پوستي،هم تست پَچ پوستي تاخيري،كه واسه پسرم فقط پوستي تاخيري نشون داد الرژي هاشو،ببين همش نبايد به تست ها فقط اكتفا كرد،مادر با دادن هر خوراكي جديد به بچه ش،خيلي بهتر و بيشتر از دكترا ميتونه متوجه بشه كه بچه دقيقا به چيا الرژي داره

2706