2726

دخترم به شیر و افزودنی ها حساسیت داره حتی بیسکوییت و کیک بیرونی هم نمیتونم بهش بدم چیا بهش بدم که خوشمزه باشه غذ و صبحانش شده اینا مرغ کته   کوکو و کتلت مرغ گوشت شوید پلو قیمه تخم مرغ کیک و پنکیک. ساده با اب جوش حتی میوه هم زیاد نمیتونم بهش چون دلدرد بشه جوش های داخل روده اش اذیتش می کنه. صبحانه هم فقط عسل من یک مادر خسته ام با پیشنهادات جدیدتون خوشحالم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من بتخم مرغم بعلاوه شیر حساسین داره 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2728
الرژی چه اثری روش میذاره دختر من دلدرد عجیب مدفوع خونی

پسر من هم😞اينا الرژي گوارشيه،پسر من مثلا گندم يا عدس بهش دادم اسهال شد و مدفوع خوني و رفلاكس شديد....

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
اووه دستت که خیلی بازه شکر خدا.من سوپ میدادم یا ابگوشت یا ابد پاچه برای صبحانه.بعدا که گندم ساهت سمن ...

از کجا فهمیدین خوب شده از کجا فهمیدین الرژی داره ؟فرنی که شیر میخواد

الرژی چه اثری روش میذاره دختر من دلدرد عجیب مدفوع خونی

به پروتین حساسیت داره محصولات گاوی بهش نده پسر منم اینجور بود یازده ماهش بود بهتر شد و الان تموم شده 

من کیک با ابمیوه یا بدون شیر درست میکردم  سخته اما خب میگذره تحمل کن چن ماه دیگه 

2706