2726

سلام کسی  ازمونی که تلویزیون تلبیغ میکنه ثبتنام کرده؟

واقعا کار پیدا میشه باهاش؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه

ماکه هرچی تاحالا صبت نام کردیم الکی بوده دیگه پول نمیدم ثبت نام کنم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماکه هرچی تاحالا صبت نام کردیم الکی بوده دیگه پول نمیدم ثبت نام کنم

منم ترسم اینه الکی پول بدیم و سرکار باشیم

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2728
چه ازمونی اسمش چیه

ندیدی تیوی تبلیغ میکنه.برو به ابن نشونیinre.ir

والا من ۲بار شرکت کردم یه مشت سوال تیپ شناسی شخصیتی بود کلا چیز مسخره ای بود چون اصلا معلوم نیس مبنا چیه اصلا مبنا داره؛ دیگه عمرا پول بدم ؛ اینم بگم ن فقط خودم خیلی از دوستام و هم دانشگاهیامم شرکت کردن هیچی به هیچی

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
والا من ۲بار شرکت کردم یه مشت سوال تیپ شناسی شخصیتی بود کلا چیز مسخره ای بود چون اصلا معلوم نیس مبنا ...

ممنونم❤