2726
عنوان

کسی تازگیا محب کوثر سزارین شده؟

311 بازدید | 13 پست

هزینش چقده؟

ساک میدن به بچه؟چیا توشه؟

سوند رو تو بیحسی میزنن یا قبلش؟

البته من سزارین دوممه 

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ماه پیش اونجا زایمان کردم

میشه سوالا بالارو جواب بدی

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2728
دوستم طبیعی زایمان کرده اونجا

به بچش چیا دادن؟خودش چی؟

خبر ندارین

سوند رو قبل از بی حسی گذاشتن

هزینش رو نمیدونم چون شوهرم بهم نگفت اما برای من زیاد شد چون بجم یک هفته هم توی ان ای سی یو بود

توی کیف هم یه دمپایی بود و دو تا دونه پوشک و یه لیوان و یه ژیلت 

چیز زیادی توش نبود

لباس نوزاد هم دیگه نمیدن

عزيزم من درست بكسال پيش

ساك ميده

ساكش عالي خودت هيچي نبر

لباس نوزاديش مادركر بود خيلي هم خوشگل من ست ترك خريدم ٣٠٠ تومن 

مال بيمارستان رو تنش كردم چون واقعا صفر بود 

سايز ريز بامزه

دستكش و  كلاه و پاپوش و دورپيج همه چي داشت

دكتر من مژگان قرائي بود

خودش دستور داده بود سوند بعد بيحسي تو اتاق عمل باشه

ولي روتين بيمارستان قبل بيحسي

من پمپ درد نداشتم

تو ساك مسواك

دمپاپي

نوار

شامپو

پوشك مولفيكس دوتا

ست نوزاد

قاشق فلزي

ليوان

هزينه اش ١٧٠

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..

خب پس قوانينش عوض شده ازقرار

پارسال خيلي خوب بود من راضي بودم

من بلوك باران بودم اتاقمم خيلي شيك و تميز بود

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
به بچش چیا دادن؟خودش چی؟ خبر ندارین

طبیعی بوده....نه متاسفانه هنوز ندیدمش ولی تلفنی که صحبت کردم راضی بود ولی نمیدونم

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
خب پس قوانينش عوض شده ازقرار پارسال خيلي خوب بود من راضي بودم من بلوك باران بودم اتاقمم خيلي شيك و ...

همه چیزش خوب بود من هم خیلییییی راضی بودم اما دیگه لباس نمیدن البته اگر هم میدادن پولش رو حساب می کردن اما ندادن هم مهم نبود

عزيزم من درست بكسال پيش ساك ميده ساكش عالي خودت هيچي نبر لباس نوزاديش مادركر بود خيلي هم خوشگل من ...

میشه ساک نگیریم؟

آخه من چندماه پیش اونجحا سرکلاژ شدمو ساک و لباسا خودمو دارم و برا نینی هم که همه چی خریدم

ساكتو ببر با خودت نشون بده

آهان مرسی باشه