2737
2734
عنوان

ترحم میخوام😢😔

285 بازدید | 7 پست

چرا تاپیکایی که توشون ترحم میخوان پربازدیده؟؟ ولی اونایی که دارن تجربه موفقیتشونو میگن تعطیل میشه یا کسی بازدید نمیکنه؟؟🤔

مثلاً دیشب یه تاپیک بود داشت از شوهرش خائنش میگفت و اینکه چطور تونست مستقل شه من تو مهمونی بودم نتونستم شرکت کنم ذختیره کردم صبح بخونم دیدم تعطیله😐 

ما میتونیم از این تجربیات استفاده کنیم حیفه بخدا

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب همینجا از تجربه ها بگید...منم از یه خائن دارم جدا میشم

چطور جدا شدی؟؟

الان مستقلی یا کنار پدر و مادرت؟؟

ازدواج مجدد داشتی؟؟

شاغلی؟؟

2731
یلدا انقد واست پیام دادم جواب ندادی . عیب نداره

عزیزم ببخشید بخدا انقد پیاما زیاده فراموش میکنم چن وقته هم سرکار میرم خسته و کوفته میام گیج میشم نمیفهمم کدوم پیاما رو ج ندادم.امروز زود تعطیل شدیم اومدم نت جانم گلم یه بار دیگ بگو حتما ج میدم

چطور جدا شدی؟؟ الان مستقلی یا کنار پدر و مادرت؟؟ ازدواج مجدد داشتی؟؟ شاغلی؟؟

نه از اخرای برج 2 خیانتشو فهیدم طی دوسه هفته که ولیستادم دیدم پشیمون نیس و تلاشی نمیکنه برای جبران جهیزیمو جمع کردم اوردم مهریمم بخشیدم20 ملیون پول دادن فقط

اومدم خونه مادرم و دارم سرکار میرم دهم هم دادگاه دارم.مستقل نیستم سنم کمه و شرایط مالیم خوب نیس برای مستقل شدن 

نه از اخرای برج 2 خیانتشو فهیدم طی دوسه هفته که ولیستادم دیدم پشیمون نیس و تلاشی نمیکنه برای جبران ج ...

موفق باشی😀😀😍😍😍

2738