2726

سلام من تو بارداری فشار خون گرفتم و برام موند الان بچمو از شیر گرفتم و میخوام برم دکتر که متیل دوپا رو عوض کن چون خیلی افسرده و کرختم میکنه 

یه شب لوزارتان خوردم خیلی سردرد شدید آورد برام کسی تجربه داره چی بهتره به دکتر پیشنهاد بدم؟

و اینکه دارویی باشه که با آسنترا تداخل نداشته باشه

فشار خون بارداری، معمولا اینهمه ادامه دار نمیشه. الان درستش اینه که اول دارو رو قطع کنین، بعد از دو هفته فشارتون رو دو بار اندازه گیری کنن، اگه بالاتر از ۱۴ روی ۹ بود، دارو شروع بشه.

میشه از لوزارتان، کاپتوپریل، آتنولول، آملودیپین، هر کدوم از اینا استفاده کرد. من باشم آتنولول شروع میکنم. ولی بازم میگم، احتمال اینکه خوب شده باش کلا خیلی زیاده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فشار خون بارداری، معمولا اینهمه ادامه دار نمیشه. الان درستش اینه که اول دارو رو قطع کنین، بعد از دو ...

و اینکه خدا نکنه شما باشین و هیچ کس دیگه ای

چون این فشار خون بالا بیچاره م کرده گاهی فکر میکنم از ترس بالا میره ولی وقتی فشارمو میگیرم بالاست از 13/9 بگیر تا 18/10

و اینکه خدا نکنه شما باشین و هیچ کس دیگه ای چون این فشار خون بالا بیچاره م کرده گاهی فکر میکنم از ت ...

یه بررسی کامل باید بشین حتما. ممکنه تنگی شریان کلیه داشته باشین. اول باید متخصص قلب و کلیه مشکلات زمینه ای احتمالی رو بررسی کنن بعد اگه چیزی پیدا نشد دارو بخورین.

یه بررسی کامل باید بشین حتما. ممکنه تنگی شریان کلیه داشته باشین. اول باید متخصص قلب و کلیه مشکلات زم ...

آزمایش خون و اکو دادم همه سالم بودم فقط من مشکل عصبی دارم سابقه پانیک و اضطراب

خب خدا رو شکر که نرمال بوده. بله عزیزم. پزشک هستم. 

سلام عزیزم ،یه سوالی دارم من تازه زایمان کردم و فشار خونم بالا رفته ،دکتر کاپتوپریل و آملودیپین داده ولی چون شیر میدم میترسم بخورم، اینا ضرر نداره واسه بچم؟