2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پیش دکتر بینا رفتم دنا عمل میکنه فقط.آدرسشم کوچه ۱ خیابون ملاصدرا هست .از نمازی که وارد شی اولین ...

شما كي عمل كردين؟ كيست داشتين؟ هزينه عملتون چقدر شد؟

2731
شما كي عمل كردين؟ كيست داشتين؟ هزينه عملتون چقدر شد؟

من بهمن ۹۶ عمل کردم .هفت میلیون اول گرفتن بعدش شد ۵۷۰۰ مابقی روپس دادن.دو شب هم بستری بودم.بعد یک هفته هم کلا دردام تموم شد.یه توده لگنی 10*9سانت داشتم‌.مدارکم بردم بیمه تکمیلی کلا پای خودم دوتومن افتاد

من بهمن ۹۶ عمل کردم .هفت میلیون اول گرفتن بعدش شد ۵۷۰۰ مابقی روپس دادن.دو شب هم بستری بودم.بعد یک هف ...

من يه كيست ساده دارم ولي بزرگ يعني هزينه اش اينقدر ميشه؟

2738
بيمه تكميلي ندارم بايد چيكار كنم؟

باید بری خانه کارگر شوهرت عضو میشه (کاری به شغلش ندارن)یه حق عضویت میده کارت میگیره .همونجا نماینده بیمه هست .فکر کنم اول مهر اسم نویسی هست .خودش و تو و اگه بچه دارید یه مبلغی ازتون میگیرن و بیمتون میکنن .البته سه ماه انتظار داره ینی سه ماه بعد میتونی از بیمه تکمیلی استفاده کنی .من خودم همینکار رو کردم.چون شوهرم خودش داره بیمه خودش پرداخت میکنه نتونست از طریق شرکت یا اداره ای بیمه تکمیلی بشه