2737
2734
عنوان

بابام تا حد مرگ کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 20179 بازدید | 293 پست
میگم‌دوستامم حسودی میکنن دلیل دارع بخدا نیمخام شناسایی شم وگرنه عکسمو میزاشتم خیلی خوشگلم و خوشتیپ ب ...

ماشین لندکروز دارین ۳تا خونه ویلایی عزیزم شما دردت چیه بشین درستو بخون خب واسه خودت کسی بشی دیگه نتونن تحقیرت کنن 

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
نه ولی فک کنم شما بودی اونجا که اینجور با قاطعیت حرف میزنی.... کل بحثو ول کردی چسبیدین به ترشیده

من هر چيزي كه اينجا خوندم رو ميتونم دربارش حرف بزنم نه اينكه مثل شما سناريو سازي كنم و از نظر من گفتن كلمه ترشيده براي خانوم ها اصلا قشنگ نيست و با هر كسي كه به هم جنس خودش توهين كنه همين برخورد رو ميكنم 

شوهر كردن هنر نيست شوهر خوب كردن هنر ... ازدواج نكردن يه خانوم هم بخشيش قسمتش بوده كه خدا رقم زده يا كيس هاي مناسبي نداشتن پس درست نيست بگيم ترشيده ! 

خوبه نصف بيشتر خانوم هاي اينجا تاپيك ميزنن از مشكلات ازدواجشون ميگن پس هميشه متاهل ها از مجردها خوشبخت تَر نيستن 👌👌👌👌 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قضاوت نیست طبق چیزایی که تعریف کرده میشه حدس زد خودش هم مشکل داره مثلا فکر میکنه همه دوستاش بهش حسو ...

ایشون حتی اگه کار بدی هم بکنه یه نوجوونه و اقتضای سنش!!!! و با توجه ب کتکایی ک خورده و حرفایی ک شنیده شما ازش توقع داری در نهایت ادب و متانت و احترام حرف بزنه و برخورد کنه؟؟؟ خب معلومه ک با این رفتارا ایشون دچار مشکلات رفتاری و روانی میشه! خودش داره میگه حالم خوب نیست افسردگی دارم! بعد شما میگی چرا با همه دوستاش مشکل داره؟ اونم نوجوون؟؟ عجبا 

2731

من نمیدونم دلیل این که بعضیا مخالف حرف استارترن ولی میمونن تو تاپیک خب اگ دروغ میگه یا حرفاش با مزاج شما سازگار نیست یا سرکاریه خب برید بیرون ن قضاوت کنید ن تهمت بزنید ن دعوا کنید مخلص همه آش دوغ 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

اول اینکه بگم شما خودت هم مقصری یفنی اگه اونا ۵۰ درصد مقصرن شماهم ۵۰ هستی . 

دوم اینکع شما باید به خودت ارامش بدی وقتی میرن رو اعصابت نفس عمیق بکشی و بگی این جامعه پر هست از دکتر مهندس هایی که واقعا تو شعورشون شک میکنی یا اینکه هرکی از دور میبینتشون میگه حیف کاش پدر مادرش رو ادبش کار میکردن یا رو رو تحصیلاتش  پس سعی کن اول به خودت بگی که من میخوام مفید باشم برا جامعه چه دکتر چه کارگر . 

اصولا این سن سنی هست که بچه ها زود از خانوادشون کینه به دل میگیرن .

ببین داداش کوچیکه من از بچگی اندکی عصبی و خود رای بود مثلا زود قهر میکنه  ماها گاهی باهاش بد رفتار میکنیم بعد که باهاش اشتی میکنیم میگه شماها منو اذیت میکنید و طلبکاره اما رفتار های خودشو مصوب اینکار نمیبینه 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
2738

اجیا بابای من خیلی سختی کشیده درسته کارمنده ولی شب و روز کار میکنه زمین کشاورزی و ملک ک املاک زیاد داریم واسه همین از همه فامیلا پولداراریم همه ارزو میکنن ما زمین بخوریم ! بابام ادم لارجیه برعکس مامانم من باهاش میرفتم کاغذ دیواری انتخاب میکردم مامانم خودش نمیومد عمم میخاس خودشو بکشع حسودی میکرد میگف تو خیلی رو داری ک هر جی میخای برات فراهم میکنن اون بابای خودشم بهش میگهه ترشیده چن روز پیش خونشون بودم پدربررگم باهاش دعوا گرد ب باباش گفت گوه نخور باباشم گفت ترشیده من خیلییی نارحت شدم ب پدربزرگم گفتم زشته جلوی من اینو بهش گفتی من اومدم خونه خودمون ناراحت شدم ولی اون ..

من هر چيزي كه اينجا خوندم رو ميتونم دربارش حرف بزنم نه اينكه مثل شما سناريو سازي كنم و از نظر من گفت ...

من موافقم با حرفاتون  خیلی مجرد موفق و خوشبخت دیدم

ولی میگم که این دختر گفت ترشیده از روی عصبانیت بوده

خب اون عمه ها هم باید خوب رفتار کنن دیگه.. چرا اخه ادم ۴۵ ساله با بچه ی ۱۷ ساله کل کل میکنه... شعور نداره دیگه

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

عزیزم حالا از همه این حرفا گذشته من می دونم بابات الان پشیمونه غصه نخور یه لحظه  حرفای مادرت روش اثر گذاشت...مادرتم منظوری نداره فقط ارتباط بلد نیس باهات بگیره وهی میسوزونت....امیدوارم یه روزی بچه من نیاد اینجا ازم بد بگه.....منم گاهی واسه بچه هام قاطی میکنم وناخواسته نیش میزنم بهشون ...امیدوارم دیگه تکرار نکنم

اجیا بابای من خیلی سختی کشیده درسته کارمنده ولی شب و روز کار میکنه زمین کشاورزی و ملک ک املاک زیاد د ...

خب عزززیزم کسی که کتاب میخونه یا رفتار زشت دیگران رو میبینه از کلمه ترشیده استفاده نمیکنه 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
ن‌خوب نیس بخدا داداشم عین من بود داداشمو کل شهر میشناسن از روی با معرفتی و خوب بودن فقط اونم میگف من ...

حرفتون رو باور می کنم . چون می تونن پدر مادرا ازین کار ها هم بکنن....فقط بهم بگو بابات و مامانت کجا کار می کنن و کارمند کجان...شاید تاثیر شغلشونه

شما مجرد هستيد؟ 

نه عزيزم من چند ساله ازدواج كردم 😐😐

فكر كردي من بهم برخورد كه گفته ترشيده نه عزيزم من فمنيست هستم و طرفدار هم جنس هاي خودم 

از گفتن كلمه هاي مثل چاق ترشيده كوتوله زشت ووووو هر گونه برچسب كه فرهنگ مردسالار رو زن ها گذاشته به شدت متنفرم فقط همين 😑 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2706