2733
2734
عنوان

سقط جنین

101 بازدید | 8 پست

سلام من هشت هفته باردار بودم اما جنین تو هفته ششم رشدش متوقف شده بود. دارو هامو قطع کردم بعد از سه روز خونریزی شدید داشتم و جنین سقط شد اما هنوز سونو نرفتم دکتر گفت تا لکه بینی نداشتی سونو نشون نمیده هنوز هم بعد از نه روز خونریزی قطع نشده . میخواستم بدونم کسی اینجوری بوده؟این خونریزی تا کی ادانه داره؟ 

اولا متاسفم به خاطر سقط بعد نمیدونم فکر کنم باید قطع شه دیگه.

اگه بازم ادامه پیدا کرد دوباره برو دکتر اینجوری کلی خون ازت میره که

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوام نگرانت کنم ولی سقط نباید خونریزی زیاد داشته باشه نهایتا لک بینی داری یا مثلا چند وقت بعد لخته دفع کنی باید خون ریزی کنی اونم بیشتر از دوسه روز نمیشه... ممکنه بقایا داشته باشی که خونریزی داری برو سونو کن

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖
2728

احتمالا بقایا داری که خونریزیت قطع نمیشه خونریزی روز دهم تقریبا قطعه .اگه دل درد و تب داری احتمالا بقایا هست راه برو و بومادران و چایی کوهی بخر دم کن بخور لخته دفع میکنی که بقایا هستن بعدش کم تر میشه خونریزیت اگر خیلی زیاده برو دکتر تا متل آرگونین بهت بدن خونریزی زیاد خوب نیست 

برای نینی دارشدنم لطفاصلوات بفرستید
2738

علتشو باید پیدا کنن اگه بقایا باشه بهت دارو میدن تا دفع کنی اگهم رحمت پاک شده باشه خونریزی زیاد نداری اگه هم داشته باشی بهت قرص میده مثلا فولیک اسید و ترنسید میده

همه چیز عالیه 🌹 خدایا متشکرم 💖