2726
نشنیدم تا حالا بعید میدونم فقط شیاف گذاشتم

من زنگ زدم کلینیک آرین پرسیدم گفت اصلا نترس سر میکنیم 

ولی قراره برم بیمارستان خصوصی نمیدونم اونا چجوری کار میکنن

زندگی چیز دیگری شده است تا به نامت رسیده ایم (یاحسین علیه السلام) 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم اصلا اونجورکه میگن وحشتناک نیست منم بااسترس هفته ی پیش رفتم میترسیدم انقدر میگفتن درد داره فقط موادو که باسرنگ میکنه داخل اونجاشه اون لحظه زیر دلو فشار میاره ولی راحته نترس

خداکنه من درد نداشته باشم بعداز نه ماه که دکتر واسم عکس رنگی نوشت امروز جرات کردم بیام

عزیزم سعی کن استرس نداشته باشی بعدهم خودتو شل کن وقتی سفت بگیری دردت بیشترمیشه .موفق باشی

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن .
عزیزم اصلا اونجورکه میگن وحشتناک نیست منم بااسترس هفته ی پیش رفتم میترسیدم انقدر میگفتن درد داره فقط ...

چندم پریودی رفتی عزیزم اگه حوصلشو داری میشه تهریف کنی منم چند روز دیگه پریود نشم میخوام به دکترم بگم برام بنویسه 

خدایا عاشقتم
نمیتونم همسرم نیست به کسی دیگه هم نمیخوام بگم

عزیزم درد نداره

من انجام دادم راحته

یکم فشار وارد میشه ولی قابل تحمله

به این فکر کن خیلی ها انجام دادن و هیچ اتفاقی هم براشون نیوفتاده

چندم پریودی رفتی عزیزم اگه حوصلشو داری میشه تهریف کنی منم چند روز دیگه پریود نشم میخوام به دکترم بگم ...

من دو روز بعد پریودی رفتم 

چیز خاصی نیست

خانمی که برام میگرفت خ مهربون بود لحظه لحظه بزام توضیح میداد کاراشو راحت بودم

یه درد مختصرمثل دل درد اول پریودی فقط وقتیکه دارو رو داخل میزنه داره که اونم تا حدی که توانشو داری داخل میزنه 

مرسی دوستان

انجام دادم خدارو شکر تموم شد 

ولی خیلی درد داشتم و تهوع از شدت درد

من متاسفانه همراه نداشتم حضور همسر دلگرمیه این لحظات 

تازه بعدش هم باید رانندگی میکردم تا خونه 

چهل دقیقه ای نشستم تا حالم بهتر شد و تونستم بیام

اگه خواستین انجام بدین شیاف قبلش فراموش نشه و حتما همراه داشته باشین و معده تون هم خالی نباشه که تهوع نداشته باشین بعدش

مرسی برای دلداریتون

2706