2733
2734

من قراره برم اونجا زندگی کنم چون شوهرم شغلش نظامیه باید برم چابهار 

یکمی از وسایل برقیم مونده

اگه چابهار قیمتش مناسب هست برم از اونجا بگیرم 

شما میدونید 

یا توی شهری که هستید قمیت دارید 

این وسایلم مونده 

اتو پرسی 

قهوه جوش 

پلوپز 

بخار شوی 

همزن برقی 

گوشکوب برقی 

نون توستر 

سرخ کن 

منم شنیدم ارزونه 

زاهدان قیمتاش مناسبه خالم جهیزیع دخترشو از ا ونجا خرید ولی چابهارو فقد شنیدم ک ارزونه

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم شنیدم ارزونه  زاهدان قیمتاش مناسبه خالم جهیزیع دخترشو از ا ونجا خرید ولی چابهارو فقد شنیدم ...

نمیدونید حدودا این وسایل ها چقدره قیمتاش

اره منم شنیدم اما موندم چیکار کنم 

از زاهدان تا چابهار ۶ ۷ ساعت راهه

عزیز چابهار نسبت به بقیه جاها خیلی قیمتاش و تنوع محصولش خوبه حالا خودت بری میبینی....من خیلی میرم چا ...

رفتم دوبار رفتم اما نمیدونم چی خوبه که بخرم باید یکی باهام باشه خودپ سردرنمیارم 

منظورم اینه قیمتاش خیلی فرق میکنه 

ایرانی خیلی کم پیدا میشه توش

نمیدونید حدودا این وسایل ها چقدره قیمتاش اره منم شنیدم اما موندم چیکار کنم  از زاهدان تا چابه ...

آره با شخصی برس هشت ساعت راهه....حالا تو برو ببین اونجا خیلی بهتره منطقه آزاد داره که بخش عظیم لوازم خانگی توش فراوونه

2738
رفتم دوبار رفتم اما نمیدونم چی خوبه که بخرم باید یکی باهام باشه خودپ سردرنمیارم  منظورم اینه ق ...

اکثرا خارجیه

....قیماتاش خییلی بهتره....خب همسرتون مگه نیستن اصولاً آقایون خوب بلدن خرید لوازم خانگی

اکثرا خارجیه ....قیماتاش خییلی بهتره....خب همسرتون مگه نیستن اصولاً آقایون خوب بلدن خرید لوازم خانگ ...

میخوام بهش بگم بره قیمت بگیره منم خودم توی شهرمون قمیت بگیرم اگه دیدم ب نفعم هست میگم بگیره یا خودم میرم با مامانم 

میخوام بهش بگم بره قیمت بگیره منم خودم توی شهرمون قمیت بگیرم اگه دیدم ب نفعم هست میگم بگیره یا خودم ...

خب لوازم خانگی ها الان کانال داره لینک پیدا کن برو ببین مقایسه کن بعدا تصمیم بگیر....ولی اگه شهر خودت بخری حملش تا چابهار سخت نمیشه برات؟؟؟؟هم هزینه مالی داره

خب لوازم خانگی ها الان کانال داره لینک پیدا کن برو ببین مقایسه کن بعدا تصمیم بگیر....ولی اگه شهر خود ...

قراره وسایلامو با ماشین باربری ببرم چوب هم از شهرمون میگیرم دیگه فرقی نمیکنه از اونجا یا اینجا چون من بیشتراشو از شهرمون گرفتم